Games

Jakou hru nejraději hrajete?
clovece nezlob se...
a nebo taky s pritelkyni ale to rikat nebudu :-))))))
<HTML>nezlob se, nechapu o co ti jde, jestli chces vazne o necem diskutovat tak se hodi napsat i tvuj nazor at je na co reagovat

jen nahozeni otazky je dost malo

(nemluve o tom, kdyz takovych otazek sem nahodis 20 - ty nejstupidnejsi budu promazavat)</HTML>
Taková stupidita, pro mladý , svýho času jsem hrál Mortal Combat :) A na Atari, mladší ročníky asi už neví co to bylo :) nebulus nebo jak se to jmenovalo. Na škole na slušovičáckejch počítačích skladníka, na IQ křížek, kterej padal zhora dolů a musel se vyhýbat překážkám (ani nevím jak se to jmenovalo, asi nijak :)).


Ať žijou starý počítače a hry, který jsme hráli od rána do večera ikdyž byly nehratelný ... To je ale minulé století skoro páry.
Driv Mortal Combat, pak prisel Mario, NFS ... Tomb Raider .. a ted CS a DoD
Piskvorky, Marias, Mahh Jongg a Master Mind.. nic vic me nebavi
Mahh Jong je cool... ;)
Mama u toho stravila strasny hodiny ... ;)))
sem koukal na atlas.cz je super hra piskvorky me to taky docela vzalo :-))
jen porad prohravam
Hehe tak ja nejradej hraju kalkulacku a pak hned druhy oblibenu je word. Excel je tez dobrej. Jinac vsem doporucuju hru pres net Ultima online. Ovsem pokud mate modem tak je to spis na sebevrazdu :-). Mejste s epkne
jedině CS
The Sims, Fish Fillets, Roller Coaster Tycoon, ale uplně neradši mám českej klenot jménem ''Mafia'' to je nejlepší hra ne světě!
Nejvíc adventury (Lucas rulez), nebo inteligentnější akční :) Ale už jsem z her trochu vyrostla :)))
Akorát na druhým rande jsem s bývalým závodila do tří hodin v noci v NFS... :)))
Mno ja hraju IL-2Sturmovik FB
MOHAA
AmericasArmy - zacinajici klan- www.prolamers.unas.cz
Ja hraju GTA Vice City, taková střílečka, ale blbne mi grafika tak si toho moc neužiju.
NFS Underground, NHL 2004 a v posledni době dost hledání min přes MSN:).
ColinMcRae 2. Občas Bulánci. S kámošem přes síť.
Kuli Bulankum nam informatikar zakazal hry ve skole ;)
#lama: za to bych ho v kabinetě nemilosrdně udusil polštářem!
NFS Underground. Je to parádní hra.
sXmax: :-))))))))

NFS Underground: Taky bych ho chtěl zkusit, ale jak ho mám narvat do 466MHz?

Tomík.
Operace Flashpoint - poprvé v životě jsem použil orientaci podle hvězd (podle Severky) a taky jsem konečně pochopil k čemu je kompas (při branných cvičeních ho stačilo umístit do rohu mapy a pak celek natočit tak, aby ručička ukazovala na písmeno N - ale nic víc jsem se k tomu tenkrát nedověděl).
Jedine kingpin :o)) hraju ho na gamezone a hadejte na kterem miste jsem hehe :o))
Kapitan Nemo >> znáš Rogana? To je můj malej bráška ;-)
Ptá se, z jakýho jsi klanu a co tam používáš za nick...
2freya: uz asi tejden jsi neskocila na icq ;((
#lama >> mám nějakou zakázku (potřebuju si vydělat na spoooustu hadrů ;-)), ve škole mi zadali dlooouhej referát (drž mi zítra palce) a taky bych hrozně ráda stíhala žít i offline... jen co toho bude míň, objevím se...