Přes koho nebo co se připojujete na Internet?

Přes koho nebo co se připojujete na Internet?
to snad u vetsiny lidi z reversnich dns zaznamu poznas, ne?
No jo :-(
<HTML>ani tahle mistnost nesnese uplne vsechno .... trochu se prosim uklidni :-)</HTML>
špíš takhle , jakou rychlostí jedete, jak jste spokojeni, měnili byste, kdybyste se měli znovu rozhodnout, co říkáte na ceny ...
Na internet jsem připojená přes již neexistující mistral ;-)
S rychlostí jsem spokojená hodně a s cenou víceméně taky, protože mi to platí rodiče...
Chello (nevim proc mam adresu .mistral.cz)
256/64, vse fpoho....
Taky mi to plati rodice, 990 mesicne je docela palka;)
Taky bych ctěl mít solventní rodiče 1400 za adsl je dost :) rychlost bez problémů, výpadky nezaznamenávám, štval mě dashboard, ale ten je ten tam, je tu někdo přes mikrovlnku?
Já mám Karneval (kabl) 600/126 kbps za 1800 Kč vč. základní nabídky TV.Je to síla ale jsem docela spokojen.
Ve škole i mimo něj: Přímo na dálnici.
Doma: Modem.

Tomík.
Tomík: neni nad pater :-)

moje: www.kabel1.cz
Máme na síti sdílené připojení a jedem na 10Mbit 300/měsíc
To: Moon013722
A víš vůbec, že základní programy, které jdou chytnout na normální (terestrickou ) anténu by měly být šířeny zdarma i u kabelové televize ? ČT 1, 2, Nova, Prima, takže za zbývající 4 ? programy platíš dost vysokej paušál, ikdyž se na ně nedíváš :)
ja super rychlim ET-CZ
2Moon: na ten karneval (tesmedia) jsem zatim neslysel jediny slovicko chvaly...
Karneval máme ve škole. V kombinaci s naší "šikovnou" paní profesorkou a neustále vypadávající sítí je to smrtící kombinace...
doháje, asi bych si měla radši číst, co píšu... za tenhle sloh bych si zasloužila ránu do hlavy :-/
Spíš od paní šikovné profesorky :)
Na koleji mam 100Mb/s - cena 800kč/6měsíců.
Doma Wi-Fi 128/128 Kb/s - cena jen za stažená data 1MB/1Kč.
tyjo tak to bych se prohnul
Mno ja mam stazena data cca 800 MB denne, takze, ... loool
Mno mne uz vlastne ani nestaci hard disk;))
Asi jsem měl poznamenat, že po překročení 1000kč mam net do konce měsíce gratis.
<HTML>Wifi 64/0kbps za 1250Kc/mesic
v cene je 250 vypadku za den zdarma.</HTML>
no ja mam 64kbps za 330 mesicne (a bude vic), temer bez vypadku, prenos dat neomezenej
Doma máme 2,4/128Kbs, na switch dva PC, každý svoji adresu (takže běží nezávisle), bez omezení dat a času, po úpravě cen 872Kč/měsíc vč.DPH - www.grepnet.cz