Jak dlouho sedíte denně u compu ?

To je na tom právě to nejužitečnější - učíš se, učíš se, učíš se - a ještě k tomu dobrovolně!
<HTML><i>ale dulezitejsi je spis kolik z toho casu delate neco uzitecneho</i>

proc? ty vidis vsude jen praci...
je to dobry i pro zabavu... kdyz mam volno neco zaparim (zde podotykam viva la windows) nebo se pobavim tady na foru :) kdyz volno nemam a delam zakazku bavim se u toho na IRC.
Musi to byt skola hrou ;)</HTML>
V pondělí ve škole 4 hodiny (z šesti :o)) a doma dalších 15 hodin ...
<HTML>Master: praveze te prace u pocitace mam tolik, ze zabavu radsi hledam mimo</HTML>
Mira: Sobotní mejdan u počítače :-)))

Tomík.
Spim 7 hodin denne, 1 hodina jidlo a pod, zbytek PC.
Prace : Zabava = 30 : 70 (asi)
Jak tak na to koukám...

...a to mi všichni tvrdí, že jsem se svejma asi 6ti hodinama vážně nemocnej :-)
The Zero: Tak to teda jseš pěkně nemocnej když u PC sedíš JENOM 6 hodin denně. Měl bys se sebou něco dělat chlape!
sXmax:: Tak to sem u tebe mrtvej člověk. K tvejm 7 hodinám se fakt těžko dostanu :-))
O vikendu 5-6 h denně a jsem nazýván ZÁVYSLÁKEM! Když tady tak čtu 7h každý den.....
Během týdne jsem rád, když 1h
Behem tydne asi jen 4h, protoze chodim na squash, do skoly .... o vikendu bezne cely den.
sXmax: To je pravda... No, o víkendu se to snažim dohánět, ale 10 hodin je pořád málo...
Od rána od 9:00 do 23:00 někdy i více -1hodina přestávky na jídlo.
Tak já to mam taky vod rána tak do půl druhý večer a vypěstoval se ze mě rychlej sprinter. Protože rychle běham směry Počítač>Lednice>WC>Počítač. A když to uběhnete taky párkrát deně budete rychlí jako svišti:-)
Tenhle sprint umim taky dobre ... ;)
<HTML>mno denne tak 8 hodin + :o(

Lukasik</HTML>
myslím si, že dostatečně dlouho
tzn. ta 3 hodky ve škole a 3-5 hodinek doma. o víkendu celý den(jakjinak, že?)
jak jinak? ja sem o vikendi celej vecer v hospode (mam-li penize :o)), a druhej den se mi nechce ani komp zapinat :-)))
Sojkovec: Jo, to znám. Den po pivním dýchánku má člověk kocovinu a oči podlité krví a pohled na blikající počítač není ideální léčba...:-)
jak dlouho ste sedeli u kompu v kuse? pred dvema tydny sme s kamosem skouseli vydrzet od deseti rano v patek, do deseti vecer v sobotu. sice sme to vydrzeli, ale potom nam bylo dva dny blbe. meli sme sit a cele dva dny sme parili Countra, Quaka, NHLko, FIFU atd. mel sem puchyre z meho gamepadu :-)
vac: To bych nevydrzel..

hanyZ: 2hanyZ: prave prave.. ;-)
kdysi davno sem prosedel celej (!) vikend u Amigy 600 kdyz sem paril hru Dune II. :)))
jo to byli casi :)
Vy jste všichni studenti nebo svobodný? Když tam sedím od rána ještě když dorazí děti ze školy, tak mě kouše svědomí...
no, tak tenhle problém se mě v sedmnácti ještě netýká... :-)
tak tenhle problem se me snad ani dlouho tykat nebude :)