Žena roku na WZ

Vyhlašuji anketu žena roku na WZ.Kdo by se chtěl zúčastnit,tak ať se zapíše zde,prostřednictvím fóra.Zápis trvá od 27.ledna 2004 / 16:00 do 1.března 2004 / 16:00.Nejsympatičtější žena bude odměněna.Hodně štěstí!
Ps. Účastníci mohou být jen ti,kteří přispívají ve fóru z důvodu hlasování (čím máte zajímavější články,tím si vás lidi budou více všímat ;-).

------------------------------------------------------------------------------------------

Pořádá Michael Le alias Moon013722
==========================
Infomail : zena.roku@moon013722.wz.cz
Infoweb : http://moon013722.wz.cz/zena.roku (Funguje od 27.ledna 2004 / 20:15)
Freya nemá konkurentku;-) Takže bude asi jasná vítězka.

Tomík.
medajle jsou jiz rozdany
JJ, Freya je winner predem, Sojkovec je zas jasnej jako muz roku, i kdyz tu je vlastne este Mira a Master... ;) Hodne stesti Sojkovce ...
klidek jo?
to moon: tvoje stránka je jedna velká 404 ,


Chyba 404: Stránka nenalezena
>Požadovanou stránku nelze zobrazit.Svou volbu opakujte později,nebo se >obraťte na technické centrum.Telefonní číslo: xxx xxx xxx.
>Děkuji za pochopení
>Michael Le

404ka pěkná. Zvlášť se mi líbí to "one-man technické centrum" u telefonního čísla :-)))
Nebo na to máš zaměstnance? ;-)
> Pavel_D <
Toť krutá pravda.Nyní jsem se už odstěhoval z normálních Čech do světa Protektorátu Škol,Gymnázií a mnoha testů za den :-)Jednoduše už na ně namám čas.

> Freya <
> 404ka pěkná.
- Re : Toť opětovně pravda.Prostě jsem tam natřískal nějaký vzhled ať to funguje ale bum,bác skončil víkend.
> Zvlášť se mi líbí to "one-man technické centrum" u telefonního čísla :-)))
Nebo na to máš zaměstnance? ;-)
- Měl jsem.Byl to záznamník.Teď už ne.Na stížnost jsem ji zrušil :-)Kde jsi přišla na toho one-man techcenter?

Schrnutí : Rád bych kašlal na školu a věnoval se svým hnusným výtvorům,ale nejde to.Chci mít alespoň ještě několik let průměr 1 na vysvědčení.
FREYA : Číslo na INŤASU bez zahalení mi nevadí a hlásíš se do soutěže?Sice ještě nevím jaké ceny,ale o tom se bude teprv hlasovat.
Ps. Fábii ani Superb NEDÁM! ;-)
No, jestli mi hodláš udělit nějakou pěknou cenu za prorýpávání tohohle fóra, proč ne :-)
btw: fábii ne, superb ne....to je jedno, nejsem vybíravá. Co takhle Porsche? ;-) Za pár měsíců chci začít pracovat na získání řidičáku, tak by se mi nějaké vozíto mohlo hodit...
no me by stacilo i blby ferari :-))
jojo.....
Problém je v tom, že Ferrari si vybírá své zákazníky - NE NAOPAK!
Zkrátka i kdybys měl dost peněz, může se stát, že ti chlapci z Maranella nedají ani tříkolku. Ono dobré jméno automobilky je zde jaksi na prvním místě.
tak at si ho nechaj...... ja si vemu porche :-))))
A co trabanta? :-)))
Jeden majitel ho chtěl prodat za 5000,- a byl docela v dobrém stavu. Jenže nemám řidičák a v té době jsem neměl i prachy.

Tomík.
trabanta za 5000? .. ja ti ho sezenu za 500 :-)) bez papiru
Hmmm... Trabant je auto, kterému když natankuješ plnou, tak zdvojnásobíš jeho prodejní cenu :)
Nehradím poštovné pro věci,které stojí vyšší než 1000 Kč.Kdo uhradí poštovné za Porsche?;-)Nebo pojmenujem Ferari tvou přezdívkou?Freyari rohodně zní líp než Ferari.
:-)))