samospouštěcí CD-web

Zdárek, nevíte, nebo nemáte někdo navod, jak vytvořit samospoštěcí něco jako web na CD? Nasel jsem navody na samospousteci CD s filmem, ale nevim, jestli by to fachalo i s webem, neb je to ouplne neco jinyho ne?! Díky
Jde to i s tím webem.Jenom stačí nastavit defaultní stránku a jede to.
defaultní stránka? Co to je? A jak nastavit? Mozna se ptam uplne blbe, ale v zivote jsem to nedelal.
on mysli trebas neco jako CD chip atd....
to by me take zajimalo jak by se to udelalo aby to slo zpustit
> nastavit defaultní stránku a jede to.

seš vedle...

Proces Autorun má povoleno spouštět jenom aplikace typu Win32 - to znamená EXE soubory. Pokud nalinkuješ HTML, nebo cokoliv jiného, tak ti to akorát vyhodí chybovou hlášku.
Většinou se používají malé prográmky, které pak otevřou potřebný soubor.
Jaký prográmky máš na mysli např.?
Např. shellexe.exe
Zdravim, pred pulrokem jsem resil presne stejny problem, nakonec jsem si napsal v Delphach jednoduchej program - spousti se na pozadi, otevre prohlizec s danou strankou a ukonci se. Nevyhodou je velikost, i po zkomprimovani upx to ma kolem 100kB, tak bych spis doporucil napsat si to ve VB. Pokud bys mel zajem, mohl bych ti ten programek poslat, snad ho jeste nekde mam.
Nejsem si jistej, jestli by ten problem nesel vyresit obycejnym davkovym souborem.
Tady je link: http://www.whirlywiryweb.com/q/shellexe.asp
> jestli by ten problem nesel vyresit obycejnym davkovym souborem.

nešlo - BAT není Win32 aplikace
Vladim: Kdybys byl tak hodnej a mohl to poslat na
michal-cervenka@seznam.cz. Díky
hanyZ: Díky, určitě se na to mrknu.
To DoubleThink: Mas pravdu.Ona ta autorunova CD maji predtim jeste jeden exe modul.Diky za opravu.

Btw. A pokud chcete 'naprogramovat' nekdo exe soubor na start hlavni stranky jako je u CHIP CD etc.,jsem tu k dispozici.Staci napsat na : LEMichael@seznam.cz.
To já taky. VB nedoporučuji. Má sice malou velikost, ale na druhou stranu vyžaduje runtime kníhovny a někteří je nemusí mít. Ideální by bylo v C++, ale to zas neumím.

Autorunová CD má 2 soubory: autorun.inf a spoustec.exe.
Systém hledá a čte autorun.inf, kde je info co se má spustit, tedy spoustec.exe.

Tomík.
I autorun.inf bych dodal.