Jak mám nahrát stránky na internet?

Ahojky, zaregistrovala jsem se na webzdarma.cz ale nevím, jak mám vložit obsah svých stránek na internet..? Prosím poraďte mi..
No, tak jsem to tam hodila přes FTP v Total Commanderu, snad to půjde..
Paneboze nahraj vsechny soubory na net!
file:///E:/Anety%2520dokumenty/Moje%2520html/numerologie.htm


Hmmm... FrontPage.Editor.Document

Toho Gatese by meli zavřít...
Když jsem s webem začínala, udělala jsem to tak, že jsem si nejdřív sehnala knížku. Tam jsem se dozvěděla, jak ten internet asi zhruba funguje a naučila jsem se HTML. Vytvořila jsem (v Notepadu ;-)) několikero stránek, než se vylouply první, se kterými jsem se tolik nestyděla vylézt na světlo.

A až po tomhle všem jsem se zaregistrovala na freewebu, takže jsem nemusela před nikým dělat trapasy s podobnými otázkami.

Možná, že je ode mě kruté nebo nezdvořilé, že to říkám takhle přímočaře, ale svou cestu považuji za správnou.
Freya: Kruté to neni, to je realita. Začínal jsem stejně. Akorát bez knížky - vše jsem se naučil z netu.
Strašně se divim jak ty lidi chtěj mít svůj web, ale vůbec tomu nerozumí, nikde si nic nepřečtou a pořád prudí v diskuzích jak maj vůbec začít.
Fakt demence.
Za to muze Billouka: neni nic nez windows a vsechno se dela v MS Opice, pardon, Office..
Freya: Svatá pravda...
No, HTML jazyk umím, ale v editoru je to jednodušší a rychlejší.. No, každopádně jsem se zeptala jen jak je mám umístit na web a né jak je mám vytvořit, takže v poho, OK?
O.K. Co jsme si to jsme si...