Jak se zbavit starovaci stranky IE www.Scheo.com?

Uz jsem zkousel snad vsechno ale porad se mi na zasrana stranka ukazuje nemate s timto vyhledavacem zkusenosti uz me to pekne sere mel jsem tam seznam.cz ale kdyz ho tam nastavim tak to zas ten zasranej vyhledavac prepise na sebe :o(
hmmm...to bude nekde v registrech....stahni si nejaky program na cisteni registru
Za to může nejspíš nějakej "zlej soft".
Stáhni si Ad-Aware: www.lavasoftusa.com
jo diky ale vsechno to co tu piste jsem udelal jeste pred tim nez jsem tu psal a presto nic a tak jsem. To prozatim udelal tak ze jsem vymazal zastupce na plose a co jsem mel na net. najel jsem na seznam a stahl si od nich ikonu tim padem jako zastupce a aby se mi to nepletlo tak jsem zmenil jejich ikonu na ikonu exploreru :o) t Alspon docasne reseni :o)
pust si programek msconfig, a podivej se, co se deje pri spusteni, nekde tam bude programek, kterej to dela (pri startu PC), dalsi moznost vzit do clipboardu tu adresu, co se ti tam cpe, spustit regedit, a nechat ji vyhledat, a nasledne ji vymazat vsude, kde se objevi...
Super jak si radil s timhle ...dalsi moznost vzit do clipboardu tu adresu, co se ti tam cpe, spustit regedit, a nechat ji vyhledat, tato uz jsem taky delal nekolikrat a nic .
Ale ta rada s tim Msconfig jo to je ono uz jsem to tam vypl nevedel jsem co presne ale protoze tam obcas mrknu tak uz jsem mel nejake ty nazvy zafiksovane. A tak jsem povipinal asi 5 vecicek co mi nic nerikali a ouha ono to jede tak jak ma takze uy se mi tam ten vyhledavac nesere. Jeste jednou dikes :o))