Seznam a TK

Všimli jste si, že Seznam nějak zrušil všechny odkazy s redirectem přes .tk?
Vsiml.. Musel jsem tam dat odkaz na wz.cz
Proč to sakra dělají? :-( Budu tam muset dát svou nechutně komplikovanou adresu. Ten Lukačevič mě sere čím dál víc ...
Oni i ty jejich pravidla pro odkazy jsou uplne nesmyslny...
<HTML>Prej to odstranili - pak to asi na tyden zas vratili - od pondeli to prej zase odstranili - ale ani se nediwim ... neni duvod pro to mit v seznamu rediry :)

Lukasik</HTML>
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Dobry den,

Jedna se o problem casty u stranek na domene .tk Ta je casto nefunkcni a tak robot ktery pravidelne kontroluje stranky, jejich funkcnost, nahledy, nalezne-li stranku dvakrat po sobe nedostupnou, vyradi ji z katalogu.
Vas odkaz byl obnoven v puvodni podobe a sekci. Na webu bude viditelny od zitrka.

S pozdravem

Robert Huml
Administrator katalogu
Tel +420 234 694 412
Seznam.cz, a.s.
Naskove 1, 150 00 Praha 5
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Tak nevim, jestli bude to tk furt blbnout, tak to zase odstrani....Mozna bude fakt lepsi ten redir nepoužívat...:-(
Jo tohle je trochu problem, .tk muze vypadnout, WZ muze vypadnout... Mel by to ten jejich bot otestovat aspon tak 3x, trebas jednou za den....
to by se seznam ucpal. Lepší je na něj srát a snažit se nalákat návštěvníky odjinud (atlas, centrum, google), příp. dát svůj odkaz pár svým kamarádům, ti to dají dalším, ti ještě dál, tamti tamtěm...

tipuju, že pokud se přestane seznam propagovat, tak do půl roku skončí totálně...
google o nich vi, pohoda.. ale ten Seznam to vazne projizdi kazdej den...
Heh Seznam uz neni tak dobrej vyhledavac jak byval. Zkus dan ja nevim treba hledat slovvo vesele obrazky .. v SEZNAMU.CZ a pak to zkus dat v ATLASU.CZ nebo CENTRUMU:CZ a uvidis kdo ti toho najde vic drive jsem mel Seznam rad ale ted je uplne na hovno nic na nem nenajdes to uz hledam radeji v google.com nebo na atlasu nebo v centrumu.
Seznam vubec nikdy vyhledevac nebyl... Nejlepsi ceskej vyhledavac je imho jyxo.cz (pouzivanej napr. Atlasem) a zahranicni google.com nebo search.com; Centrum, Atlas i Seznam jsou vlastne jen katalogy
To Sojkovec :
Seznam používá k vyhledávání ve fulltextu právě google. Pravida v katalogu firem i odkazů si přece můžeš přečíst. Mně jsou jasný a srozumitelný.Aspoň tomu dávaj nějakej řád.

To Nípal : Tvoje stránky mají na fungování takovej vliv jako když flusneš do rybníka. Seznam používá 83% unikátních uživatelů v ČR. Je primárně zaměřenej na katalog firem, z toho pramení jeho podstata. Na fulltext používá google, takže si musíš upravit stránku tak, aby Ti ji našel především google
>> Seznam používá k vyhledávání ve fulltextu právě google.
No nevím. Slyšel jsem, že přešel na Jyxo.cz. Od googla šel pryč, kvůli velkým poplatkům.
Tomik: Von prechazi furt sem a tam.