Nová básnička k ohodnocení

Takže básnička. Berte prosím v úvahu, že jsem to psal v 10 v noci a proto se to nerýmuje. Pls ohodnoťte. PŘÍSNĚ! Díky ;-)

Jseš krásná, krásnější než Michala.
Nejen v tomhle vítězíš, neboť chytrost tvoje je k závidění, nejjedinečnější.
Jirka, Petr, ostatní, co na té Michale vidí?
Je hloupá, hnusná, je jako husa.
Husa by byla stejně chytřejší, ale ne tak, jako ty.
Povahu máš víc jak zlatou, jseš čím dál krásnější, víc jak všechny nejhezčí princezny dohromady, ale o Michale se tak nedá říci.
Je čím dál tím hnusnější, styl má velmi staromódní.
Jejími vlastnostmi se jí podobám, ale rád jí nemám, protože chci býti věrný jen tomu, kdo mi nejvíce rozumí, zkus hádat kdo to může býti?
Je to holka jedinečná, hlas má velmi příjemný a laskavý, je jak nejlepší dar z modrého nebe, což je nejgigantnější pravda.
Ostatní nemají šanci, překonat její svatou duši, není to holka pouze vážná, je totiž i zábavná, je jediná, která rozesmát mně dokáže.
Ano, jsi to ty. Mám tě rád i když ty mně nikoliv, dokonce svého života mi to nikdo nerozmluví.
Preješ-li si něco, jsem tu pro tebe, rád ti posloužím, to je jasné!
Ty jsi pro mně nejdůležitější, nežli všecko ostatní.
Obětoval bych pro tebe i svůj život, ten totiž vůbec za nic nestojí, jediným jeho smyslem jseš jenom a jenom ty.
Řekni mi do očí, že mně nesnášíš a já to pochopím.
Na světě je hodně hezčích chlapců, myšlenkově i povrchně, mně se každý vyrovná, toť je stoprocentně jisté.
Toužím po tom, co se nikdy nestane, ale to neřeš;
Tvoje životní role je mně nesnášet, pokud tak plníš, činíš dobré.
Politování pro mně nikdy neměj, pokud ano, toť věc špatná;
Mám tě rád ze všech holek nejvíce, pokárej mně co nejlípe.
Trestej mě do litstvu vyhynutí, máš na to odemně oprávnění.
Toť konec mojí poezie, měj se na světě dobře, největší dárky pro mně jsou štastné situace tvé.
Největší muka naopak pro mně bude, bída tvá, tu ti opravdu nepřeji, nebo to bude smrt má.
Budu tě mít rád až dokonce své hrozné existence , mně si vymaž z paměti, jsem jak černá stoka neštěstí, se mnou bys nebyla vůbec šťastná.
:-)))))

Chlape, ty mě zničíš...

Dovolím si trochu zaimprovizovat ve tvém duchu:

Ty jsi ta nejlepšejší holka na světě,
a já jsem největší idiot ve ghettě.
Nejradši bych tě pozval na disku,
ale včera jsem absolvoval obřízku.
Vůbec si nezasloužím bys byla mou vílou,
nejradši bych se rozřezal motorovou pilou.
Všichni na světě jsou hezčí a chytřejší než já, hrůza,
a tys má můza
Jdu skočit z okna,
do čela ti spadla lokna,
a mě zase spadly Wokna

...

Nebo tak nějak...
hanyZ >> pěkný! Moderní :-)

Moon013722 >>
<ironie>Michala je hloupá, hnusná, toť milostná óda vkusná.</ironie>
Hele, z toho jednou vyrosteš...
hanyZ: Moc pekny! (Nedival jsi se na Chainsaw masacr?;))
Dobrý,
ale jsme jen děti ... Kde jsem to slovo obřízka slišel ? ;-)
A ta Michala je opravdu kráva ... hnusná ... pošlu ti její fotku. A z toho nevyrustu ,,, sakra ,,, ta puberta mně do h*jz*u ničí. No nic no.

V duchu pořekání : Debilní dramaťák, 5000 za vymyšlení básničky... Dočista se poa*i. <:o)
#lama : To ne, ale po dlouhé době jsem zase oprášil Doom :-))

BTW. Slovo obřízka jsi mohl slyšet v souvislosti s jedním zajímavým židovským obřadem, v němž hrají hlavní roli jedny zatraceně ostré nůžky, případně kudla ...
V pětce se už učíme o ..............