mozilla

Nevite s jaky parametrem spustit mozillu, aby se mi po kliknuti na "mailto:" spustilo psani novyho mailu i s vyplnenou adresou? Kdyz dam C:\Program Files\mozilla.org\Mozilla\mozilla.exe -compose, tak se mi nevyplni ta adresa :(
hm, na nic nenastavuju a automaticky se spousti oulook s vyplnenou adresou.

winXpe, firefox 0.8 (mozna proto)
Jo zapomnel jsem napsat ze to chci z Opery. Mozillu jako prohlizec nepouzivam. Z ty to jde normalne (teda myslim :))
Chci to samy, ale ne s normalni mozillou, nybrz s thunderbirdem... asi to bude stejny, jen zjistit ten zpusob :)
Mám Thunderbirda nastaveného jako defaultního mailového klienta a při kliknutí na mailto: se otevře compose okénko s vyplněnou adresou, k mé plné spokojenosti...
V opeře? Nám se totiž dělá, že i když máme thunderbird (the_pest normalni mozillu klient) nastavený jako defaultní browser, tak v opere je porad zobrazeny jako vychozi outlook. pak je tam volba (místo použít výhozí klient) použít alternativní klient (nebo tak nějak) a my chceme zjistit, co mame zadat do kolonky cesta toho programu, resp. parametry. Ja to zas tak nepotrebuju, operu moc nepouzivam, ale the_pest jo :) cau