No comment

Prosím,
ohodnoťte kostru mých stránek. Je to na http://michael-le.wz.cz. Skoro nic tam není, ale chtěl se zeptat...

1.) Udělal jsem dobře, že jsem menu udělal pomocí parametru ABSOLUTE respektive je to menu v absolutní pozici, abych to zjednodušil.

2.) Líbí se vám navržené logo?

Toť asi vše
Děkuji
Michael Le
Lol, menu zarazeny v logu, najedu na menu a sekne se dolu ;) A u toho loga ... moc brutalni prechod, trochu si s tim pohraj ,...
2#lama : ty to prohlížíš ve Firefoxu, že? To se mi dělá taky.
Je s podivem, že tě to nechává tak klidným...
No jo, učím se na písemku, tak si toho nevšímám.
A to znamená, že mám nabídce podšoupnout topmargin?
Jsem to ale ........ Místo Nabídka napísu Novinky..... Fakt neskutečné....
ML: Mam Operu, jen tak btw, Firefox to mozna dela taky, nevim ....
#lama : To je skoro to samé --> má to stejné jádro (Mozilla, Nestcape, Opera).

A nevíte prosím, jak nastavit 100% background pro Mozillu, Nestcape a Operu, ale aby to bylo validní s XHTML 1.0 Strict?
ML: Mylis se! Mozilla ma Gecko, jako treba Firefox, NN ..., ale Opera ma JINE jadro, nezavisle se vyvijejici.
Díky za opravu.
no logo sa mi dost lubi a to ze si urobil menu v absolutni pozici myslim ze nevadi
na co by som ta vsak chcel upozornit je ze nemas v body nastavenu farbu bgcolor, nie kazdy ma vo windowsoch nasavenu typicky bielu farbu, pre takych ludi potom ta tvoja stranka nemusi byt dost pekna
1) MENU je ponekud roztahle , mozna bys to mel zuzit, nemusi preci zabirat 1/3 stranky ...

2) LOGO je zatim vcelku strohe, mas tam jen prechod a nakou zari nebo co... pokud si to zkousel kreslit v PHOTOSHOPU / CORELU tak si prohlidni poradne vlastnosti vrstvy a filtry a zkus tam jeste neco pridat ...


3) Toto neni kritika, jen nazor na vylepseni :)
Děkuji všem.
Michale!
Stránky máš docela dobrý.
A co ty moje stránky.
Já nevím jestli my ty stránky budeš opravovat na lepší, ale jestli jo tak díky.
A dneska už jsem přišel do školy.
Jo a ještě to, jestli zítra jdeš do školy, tak píšeme z vlastivědy.
Čau Martin!
Jsem marod .... já se zbavím nejdřív Jaňůvky Borůvky a vrátím se do školy.

Stránky budu spravovat.
:) ja zejtra z vlastivedy nepisu ale zato budu tahat naky tabulky z SQL do Excelu ..taky zabava :(*)
Vlastiveda? Sakra, to uz ani nepamatuju, ze jsem nekdy mel :-)
To ja jo, ale už nevím o čem je :-) To já mám teď nějaký diferenciální rovnice, laplacovu transformaci a co já vím.

Tomík.
> To ja jo, ale už nevím o čem je

Asi o vlasti, kdyz je to vlastiveda :-)

To ja teprv nejakou stereometrii, jeste je to pohoda...
TEST
TEST2
--- Original message ---
Michael Le wrote >>>
Vy nevíte co je vlastivěda a my nevíme co je diferenciální rovnice...Jen vím, že je to něco z MatFyz nebo něco podobného.
--- END ---

--------------------
Michael Le
E-Mail : info@michael-le.wz.cz
Web : http://michael-le.wz.cz
ICQ : 224 990 224
User's info : http://forum.pipni.cz/profile.php?f=7&id=2459
Michael Le: diferencialni rovnice: jo je to vysokoskolska matika.
Hej co to tu vyvadis?