Písmeno ...?

Kde se na klávesnici píše písmeno ...?
...>nevim jak to napsat, ale vyskytuje se např ve slově ...lapec, ...ytrak.cz, cze...ian.net.
Poradíte někdo, já to potřebuju do školy
;-)
A kolik ti je let? Vzpomeň si z 1. nebo 2. třídy, jak se píše ch a určitě se ti rozsvítí...A učitelé na informatiku, pokud tě tadhle štvou, přines domů klidně pětku a řekni, že učitelé ví o počítačích .............. . Já ti to dosvědčím ;-))))))))))))))))))))))))))
A je na to ... někde nějaký školení. POtřeboval bych ňákej manuál, nebo tak. PLease.
Taky je problém v tom, že jsem ve škole ...yběl, když jsme probírali ... . Měl jsem neštovice :-(
díky za tenhle thread, takhle jsem se už dlouho nezasmála :-)
no nevim ja si myslim ze by si mohl vymyslet nejaky lepsi vtip
To by stálo za to prosadit - vedle klávesy [Wokno] klávesa [CH]
Zajimave je, ze vetsina dnesnich BIOSo stale obsahuje takovou zvlastni chybku:

"Keyboard not present.
Press F1 to resume or Del To enter SETUP"
Ten vtip s "CH" je starej... já mám jiný problém: "BŽ" a "FŇ" :-D
Ja bych byl pro to zavest na klavesnici vyvod na HW reset :)
a nebo šč, jo ju ja je a podobný... Rusové už to vyřešili posvém a mají azbuku :))
> Ja bych byl pro to zavest na klavesnici vyvod na HW reset :)

na to ti staci 2 draty
jo já zase nemůžu najít tu klávesu "Any" jak všude píšou Press any key a já furd nevim co mam mačkat :)))))))))))))))))
"Stiskněte libovolnou klávesu". Ale já ksakru nevím , která to je. Můžete mi pomoct?:-)))
Porad to po mne chce zmacknout klavesu F13 a ja ji nemuzu najit. Kde jenom je ?
Pomoc, please.
Nikdo mi nechce prozradit kam F13 schovali a porad se jen tak divne smejou ........
:-0
Mimochodem F13 se jmenovala "tajemná" počítačová hra od Stephena Kinga a pojednávala právě o této "tajemné" klávese...:-)
Mimochodem, na některých klávesnicích opravdu F13 existuje... spolu s F14, F15, F16. Knihovny Windowsowskýho prostředí s těmito klávesami též dokáží pracovat ;)

ad klávesa any - někde jsem viděl obrázek... jo, tenhle: http://www.comedy-zone.net/pictures/images/classics/classic002.jpg

(omlouvám se za komplikovanost adresy, ale jsem línej hledat, tak jsem to nasypal do guglu a vzal jsem prvni co jsem nasel :)
No právě, to byl právě tak trochu trapas... Mysleli si, jak to není originální a tajemné.. A pak to viděl nějaký Appleák a řekl něco jako: A co má být? Já používám klávesu F13 denně.... :-))
To nic, blbnem vsichni. Ondy jsem se snazil sjet mysi kus pod pravy dolni roh obrazovky, abych vypnul monitor.
Zdenek: Ono to jde. Klidně bych to udělal. Není to těžký.
Lze to snadno.. Nad monitor na strop pripevnime kladku, zarezem provedeme motouzek, na jeden konec privazeme kladivo, druhy konec uvazeme k mysi.. Budeme-li chtit vypnout monitor, staci prudce trhnout mysi, motouzek se pretrhne a monitor bude okamzite vypnuty.. :-)
a viděli jste ten obrázek klávesnice od Microsoftu?
Jen CTRL, ALT a DEL :o))) Taky styl

Je to někde na internetu, nechce se mi to hledat
Bery: videl a mam :)
http://www.alt-f4.cz/images/vtipy/klavesnice.jpg :-)))