Muslimské země

nekde jsem slyset ze muslimove se nesmi fotit pac fotka jim krade duse tak jak to delaji s obcankama, pasy atd. ? :-))
Tak tohle jsem slyšel o indiánech nebo afrických domorodcích, ale muslimové?
No, jestli je to pravda, tak musí úředníci, vydávající doklady, umět hodně dobře kreslit...
No, oni jsou na to haklivy, ale za uplatu udelaji vsechno :-)
kruci, mam vyplnenej spatne email :-)
Uz je to OK :)
Myslite ze by je kreslily jo ? tak to by si pekne makly.
a to myslite vazne jo....?ja to tedy taky nekde slysel ale myslim ze to bylo v nejake komedii ,tak jsem myslel ze to je sranda

ale v kazdym pripade bych chtel videt nejakeho africkeho kanibala s obcankou :-)))))
plácáte nesmysly - fotit se může, pokud není zakázáno vůbec fotit. pokud je, tak se kreslí. jediné, co se nesmí zobrazovat, je Alláh ;)
Tak je to takto.. Vyfoceni muslimske zeny muze byt pro jejiho manzela urazlive, neda-li k tomu svoleni...
A maji oni vubec obcanky ? Nemaji jenom kalachy ? ):)
Sacred Empire: nakreslit černocha by asi nebyl problém, stačí vystřihnout kus kopíráku velikosti fotky a říct, že to bylo focený ve tmě :o))

albertino: Bylo to myslím v "Krokodýl Dundee" :o)) Ten černoch řekl té spisovatelce ať ho nefotí a ona na to: "Bojíte se zlých duchů?" a on: "Ne, ale máte zakrytý objektiv" :o)) To je paměť, a to jsem ten film tak 8 let neviděl :o))
Kurna krodokyl dundee na to bych se aji podival :-))) vlastne ani nevim o cem to je ale nevadi..
krokodyl dundee je o kovdojovi z dzungle :-)))
kdo je to kovdoj? někdo kdo dojí kov? jestli jo tak co z toho leze ? :-)
kovdoj je kovboj, ktery doji kravy, to je preci jasne :-)
Tak to teda jasné neni. Kov-boj je ten kdo se kovu bojí, ale Kov-doj se kovu už nebojí a rovnou ho dojí :-)
Po kom ho doji ? :-)
Přece po tom hutníkovi co ho odlil ! no ale nezávidím mu to...... To musí být hodně hnosné a masné......
to je zajimave jakou diskusi muze vyvolat jeden blbej preklep :-))))
No a vo vovvovovo.. .. vo tom to je..
a co kdyz to nebyl preklep ? :)
Tak chrěl odojit kov..................................
Heh ja jsem na strojirensky a ucim se takovy blblsoti s kovama ale tohle mne nenapadlo.
A neni kovdoj neakej slevar teda ?
Kovdoj je asi slangový výraz pro hutníka :)
Heh, já už mam strojárnu za sebou a maturitu v kapse :))
a ja mam vsecko pred sebou. a co je tedka kovboj ?to je neakej drevar ?