Kritika ale ne webu

Ahoj chci abyste ohodnotily muj napad. I kdyby jste to ohodnotily kladne je to jen sen. Stat ve kterym by byly platy podle toho jak je to povolani dulezite - nejvetsi platy doktori, hasici, zednici, vedci*, policie*2, pekari a dalsi z potravinarskeho prumyslu a veci bez kterych by jsme tezko existovali. Proc by meli mit zednici maly plat, kdyz by jsme bez nich nemely kde bydlet? Tyto povolani by meli priblizne stejne velky plat potom by byly dalsi stupne, ktere by se dale promysleli.
Jsem puvodne Rus do cech sem se pristehoval v roce 1991.
jo a ty hvezdicky

*vedci jen v nekterych oborech treba zkoumani zivota na planetach ktere by mohli byt nase budoucnost nebo ekologie(to hlavne!)

*2 byla by zvlastni policie pod prisnym dohledem ktera by odhalovala uplaceni policistu a tresty za uplatky by byly vysoké aby z toho lidi meli respekt a nejen uplaceni policistu
to můj syn zas něco vymyslel o bože!
Vsak vime, jak tyto utopie skoncily :-(
Tohle nemá šanci uspět. Bohužel. Nápady jsou to hezké, ale kazí to jedna důležitá věc, kterou všichni opomíjejí - LIDÉ. Lidé jsou mnohem nevyzpytatelnější než nějaké fotony, elektrony nebo neutrina.

Jo kdyby nebyli lidi, tak bych takové nápady bral, páč by potom byly spolehlivé ;-)))
Lidi jsou hold nejblbější tvorové :o))
Počkejte,
za takových cca 10-20 let tady bude Bysskiasmus...přibližně to bude 1/2 území Moravy.Znám jenom základní údaje:

Název : Bysský územní celek
Jazyk : Bysská Čeština
Hlavní město : Brno (Byssq)
Měna : Brněnská
Bysskiasmus, nízké daně, nejostraženější policie, vysoké platy, Bysský stavební sloh, Krásné ulice a silnice, nejlepší školy v Evropě a vše jako v ráji.... Není to fikce... Vysoká finanční podpora... Předměty ve školách dle výběru, podpora výzkumu počítačů... Rozpočty budou bohaté... Peníze bude darovat sám Bysskias (Prezident).

Bysskiasmus : volby prezidenta po 10 letech, plnoletost od 16 let, hlavní orgány státu jsou složeny z :
Prezidenta (Bysskiasa)
Rady prezidenta
Krajských zástupců státu

A taky tady bude FBI, CIA, SWAT apod...........
Měna : Brněnská goškala (Byssq qualla)
5 Kč = 1 Bqq
Soudní líčení koná sám Bysskias v soudě v Brně.
k tomu prvnimu tematu...

vezmi si ze na zednika se ucis 2 - 3 roky
a na doktora maturita + vysoka skola

je pravda ze jeden bez druheho by se neobesli

ted si vezmi ze budou mit oba dva stejne platy to znamena ze is kazdy udela radeji 2 studium nez vysokou skolu - plat = motivace
Michael Le: Ale to ti nebude fungovat taky... politika je svinstvo... dokud bude lidi MOC, tak se to normalne a pohodove UTAHNOUT NEDA!

ono je lidi moc - 7 miliard... proc tolik? k cemu je to dobry? dyk se ani pomalu neuzivej :-O
->Albertino změna Doktor bude mít velký plat, tato třída se ještě rozdělí na víc částí-1(důležitost)doktoři málo doktorů, tak se vemou nedobrovolně
2 zedníci hasiči to samí -,,- -,,- -,,-
3,4.... akorát každá důležitostní skupina bude mít jiný min počet než se budou brát nedobrovolně

Nouzový plán:1)když to nebude fungovat tak nebudou volby a ten prezident kterej prezidentuje si bude vychvávat nástupce kterej ho nezradí
2)prezidentem se stane syn bývalého prezidenta a od narození bude vychováván k tomu aby nezavedl demokracii

Oba plány by byly moc kruté takže bych velice nerad aby to tak fungovalo ja jsem moc rad ze tu mame demokracii

->MichaelLe013722 co to je? tos vymyslel?napis jaks to vymyslel atd.
Alexei Pavlov >> Tohle by nemohlo vést k ničemu jinému, než k další hnusné totalitě. Mimochodem, kdo rozhodne o tom, jaké profese jsou jak důležité? Je to jako s profesory ve škole - každý z nich považuje svůj předmět za ten nejzajímavější a nejnepostradatelnější...

Mimochodem, uvažoval tu někdo nad tím, kolik by asi dostávali webdesignéři? Neměli by ani na chleba :-)))
učitelé by byly ve 2. skupině důležitosti ty nouzový plány nak znova premyslim
Alexei Pavlov
Ivan Pavlov
Alexei Ivanov

Heh, taková blbá otázka: jste tam na tý megasphéře 3, nebo jen 1 s roztrojenou osobností? :-)
sXmas > To ne, akorat zapomnel, ktere jmeno si puvodne vymyslel :-)
Mimochodem, uvažoval tu někdo nad tím, kolik by asi dostávali webdesignéři? Neměli by ani na chleba :-)))

>>>

Někde jsou i ti, co dostávají 77.000 Kč!

--------------------------------------------------

->MichaelLe013722 co to je? tos vymyslel?napis jaks to vymyslel atd.

>>>

Uvidíš, není to blbost, jde to realizovat.... Je v tom kapka psychologie...;-)
jsem tu já Alexei Pavlov
můj otec(ivan pavlov) tu na me mel kery(odpoved 2)
můj kamos z rodiny ktera se s nama stehovala z ruska-bydlime spolu v jednom dome=>oba mame megaspheru a to že sme oba alexeiove je nahoda on chtel neco napsat ale musel jit domu a nepresal sem to zpatky z Ivanova na Pavlova(odpoved 11)