Hack Web

Jeden kámoš ze školy si myslí a podezírá mě ,že jsem mu hacknul stránky na webu.Já bych mu to nikdy neudělal, ale on tomu nevěří, protože si myslí, že jsem to byl jedině já.Nijak mi to neumí dokázat, ale přesto si to myslí. Nevíte někdo, jak by se dala zjistit pravda a dokázat mu,že jsem mu to nehacknul? str jsou na webzdarma. mates.webzdarma.cz jsou tam pozměněné slova a nejspíš i heslo (jinak by si to spravil)...
Jé, to je můj oblíbenej web :-)
Kdy bude v provozu sekce Baby a já?
Ona už v provozu byla, ale kdosik to hackl a už to nejede :(
No zjistíš to tak, že si napíšeš mírovi o IP, která se tam vloupala :o))
Jestli to pomůže....
Jak to zjistit? Na každým serveru by měl bejt soubor log.txt s IP navštěvníků a lidí, co se tam hrabali a co dělali. Možná ti to pomůže, i když, ví bůh z kolika počítačů to tvůj kámoš tvořil.
Někde taky bejvá log.cgi nebo login.ini
Jinak by tvůj kamarád měl přemejšlet o lepším zabezpečení
a ako si pozrem ten subor log.txt aby som zistil kdo tam bol a kedy hmmm
Log soubory jsou dlouhé. Ať se připojí na FTP nejakym poradnym FTP klientem a určitě tam bude IP adresa posledního připojení na FTP.
lol tomu rikam obnova :)
v prvej triede vyzeras ako HLUPY PRVACIK co nevie otvoriť oči a ta tvoja sttranka je hnus
Má SW na odhalení hesla? Jinak ať vydoluje z WZ "hackerovu" IP.
Deliko: to bylo na koho?
mno kdyz uz si tu menite ty nicky...

Lidi vys*rte se na hackovani. hacking je uz davno mrtvej! LoL
Lidi, tohle už neřeště ;) je to kolem půl roku starý thread. Už bych to smazal, být moderátorem. Fakt to byl on a udělal to tak, že jak jsem psal heslo, tak jsem měl na stole nešikovně zrcadlo a on to viděl. Prostě haluz.
lol, kterej lolak to zase "ozivil" ? btw: uz je to urovnany ;-) vid mirrdo
Si říkám, že jsem tento thread někde viděl :) A si ještě pamatuji, jak se tu hádali dva magoři o tom, jak mu ten druhej hacknul web a ten prvni se branil.