ITÁLIE

To to je něco pro holky. 23 let, narozen v malém městečku poblíž Říma - Latina, krásný hlas, nádherná tvář, pěkné písně (Perverso, Sere Nere, Rosso Relativo, Predono, Imbrantanto, . . .). Poznali jste ? Ano tušíte zprávně i tak by se dal charakterizovat mladý, pohledný, romantický, italský zpěvák ve znamení ryb - Tiziano Ferro. Teď malá otázka pro dívky - Líbí se vám Tiziano Ferro ?
cožeto?
Eh... mrkla jsem se teď na jeho oficiální web a stáhla jsem si jednu empétrojku. To je na tom s byznysem tak špatně, že se musí takhle legračně inzerovat na diskusních fórech? Zní to jako kuplířství :-)))

Proti gustu žádný dišputát, ale... zlatej metal...
<HTML>Freya: ty poslouchas metal? Tak to jsme na stejne vlne... fajn</HTML>
hip-hop rulezz
hip-hop, rock, ..... :-)
Vy jste, ale mentálové. Už mě serete s tím Linkinem, čůráckým. Tohle je jen čistě moje otázka, pro holky.
jedina holka ktera sem kdy prisla se jmenoje Master :-))))))))))))

hele za 1. nemluv nam tu sproste jeste nekoho zkazis
a za 2. do fora wz tahle otazka asi nepatri...
zkus to na bravoweb.cz ;-)
Jojo.. ja taky radeji rock a metal (Linkin S.h.i.t fakt ne :-))
No já tak rock, metal, občas nějakej Punk ... Nejlépe český...
De @!#$ to Linkin Park. Hip-hop 4EVER. jj asi bys takovýhle kecy o snědejch Italech ách ách opálenejch měla psát jinam... ;-)
cituji
"Autor: Niki (---.myto.cz)
Datum: 01. 05. 2004 13:21

Vy jste, ale mentálové. Už mě serete s tím Linkinem, čůráckým. Tohle je jen čistě moje otázka, pro holky."
---------------------------------------

BTW Před tim, cos psala tenhle příspěvek, se tu nikdo o Linkinech nezmiňoval... Zvláštní...
<HTML>To Niki: vzrusuje te vulgarni sex?</HTML>
Ne! Protože sem to tak jěště nedělala. (odpověď na Masterovu otázku)

A tohle je pro Tomma
1. Linkin Park je žánrem NuMetal takže to beru jako metal
2. On nemí snědej, on je bílej a hezkej

Do prčic lidi poslouchá někdo ještě pop?
Navíc k němu mám ůctu - Upustil mě kluk a já začla chlastat. On mi od toho pomoh. Proto ta úcta. A reklamu mu tím rozhodně nedělám.
> Do prčic lidi poslouchá někdo ještě pop?
Jo, jsou toho plný rádia a televize, celej svět je zahlcenej unylýma hezounama a kráskama. IMHO si fakt nemůžeš stěžovat na nějakou nedostatečnou podporu okolního světa tomuhle hudebnímu stylu.
Líbilo by se mi, kdyby v bedně místo Linkinů - Eminema - Rickyho Martina - Káji Gotta dávali na výběr třeba OOMPH! - Cradle of Filth - Bathory, ale nepředpokládám, že bych se toho třeba na n@vě dočkala... :-)

> ůctu
> Proto ta úcta
Tak ů nebo ú ? ;-)
Strčím vás do kapsy! :)) poslouchám 80tý léta. Ale teď vážně. Mně je úplně jedno, jestli poslouchám Dovřáka nebo Chaozz nebo Kabát. Ale podmínkou je,že se mi to musí líbit. A Tizziano Ferro mě nějak nezaujal. Kam se hrabe na Toma Jonese. Je to sice stará páka, ale ten hit Sexbomb fakt podle mě stojí za to. Ostatní písničky o něj moc neznám.
Pop poslouchaj jen diskofilní podsvinče :)
sXmax >> pochlub se, co posloucháš ty? :-)
Nic extrémního. Metallica, Ministry, Adema, Clawfinger, Coal Chamber, Ill Nino, Rammstein. Takovej zlatej standard.
> Rammstein
kvalitka :-)
Ovšem Linkin Park neni taky k zahození. Byl jsem na nich když byli v Praze, měl jsem totiž free ticket.
Fear Factory a System of a Down jsou taky dost good.
Někdy si ale dam i nějakej hustej House aby se pořádně napásl můj dřevěnej subwoofer od Geniusů.
Záleží na náladě. Ale rozhodopádně neposloucham žádný vošklivý xichty jako Niki :)
Tož to jo. Tralala. Podsvinče si zpívá.... Ale což. Jestlipak (narážka na kováky) zná někdo z vás Nazaretha?
Freya: Rammstein - to muzu :-)

sXmax: Linkiny fakt nemusim, ale SOAD a Fear Factory posloucham velice rad :-))
No podle mě není tak podstatný co kdo poslochá, ale jak tomu rozumí. Nestačí jen říct ten poslouchá pop, ten je blbej.. Já sem lepší protože poslouchám metal nebo hip-hop nebo jungle nebo techno. člověk může poslouchat třeba hard rock, ale když tomu nerozumí, tak je prostě konzum... No tím nechci říct, že kdo sem píše, že tomu nerozumí, nebo že když píšu sem tyhle onyhle řádky, že tomu rozumím.