ITÁLIE

LOL! Procitam to cely a popadam se za bricho a padam ze stolu :D
a hudba z nasich koncin vasim uchum nelahodi?
tri sestry, nohavica, plihal, kryl, divokej bill, horkyze slize, mnaga a zdorp, mig 21, buty, landa, orlik, fousatej hat, wohnout, kabat..
jinak ze sveta
weezer, bloodhound gang, red hot chilli peppers, rammstein, system of a down..
>>... pěkné písně (Perverso, Sere Nere, Predono, Imbrantanto, . . )

-> to je jak ze zpěvníku nějaké perverzní skupiny Death of penetrationed Virgin:-)

>>Ne! Protože sem to tak jěště nedělala. (odpověď na Masterovu otázku vzrušuje tě vulgární sex?)

-> to by mě vážně zajímalo, co si Niki pod pojmem "vulgární sex" vlastně představuje:-)

>>Navíc k němu mám ůctu - Upustil mě kluk a já začla chlastat.

-> z čím větší výšky vás upustí kluk, tím větší kroužky nad u to ůdělá. A chlast je pak to jediné řešení...:-)

>>Vy jste, ale mentálové. Už mě serete s tím Linkinem, čůráckým

-> ach, Niki, Niki! Kde je Ti konec? Vrať se a prosviť svým břitkým imyge zdejší šedivou bařinu...:-)
Když jsem uzřela reinkarnaci tohohle vlákna, těšila jsem se, že se na nás usmálo štěstí, Niki se vrátí a znovu nás oblaží několika skvostnými fragmenty své originální životní filozofie... :-)

... a ono nic :-(

Hej, jen tak mimochodem (vím, že to tu nikoho nezajímá, to jenom já jsem tak ujetá), Cradle of Filth a Anorexia Nervosa mají za chvíli venku nová alba. A noví Vader taky nejsou špatní :-)
www.kasta.ru - Kasta live 4ever
Cypress Hill, 2Pac, Eminem [;) odsuzujete ho protoze dva moc do komerce?]

a

METALLICA to je taky jendo z best!
Freya> rammstein? nerikalas ze blackujes? stahni Trollech, cesky lesni lyricky black metal :)
Rammstein jsem poslouchala hlavně dřív... a doteď se za to nestydím ;-)

A Trollech už dávno mám :-) Viděl jsi jejich klip? To je teprv masíčko... teda, spíš hlííína :-) Ale po hudební stránce to je moc hezké, akorát jim chybí živý bicák...
btw, Trollech mají teď nedávno nově předělaný web a myslím, že za tu nepřehlednou navigaci by měl jejich webdesignéra někdo píchnout větví do oka :-(
A co takhle Sepultura - Roots Bloody Roots? Nebo snad Ratamahatta?
Freya> jo klip Ve stinu starych dubu sem videl (jinej imho nemaji) ta jejich stranka, bych zabil ale ja mam lidi kteri vi kterej stom je pro co :)
Hmm, "Ve stínu starých dubů". Bohužel jsem ten klip neviděl, ačkoliv název ve mně vzbudil menší záchvat kašlavého smíchu :) Tvůrce jejich webu to každopádně přehnal s rulíkem a muchomůrkama ;)) "Zpět do lesa" - imho lol afaik!
heh jako kamos to popsal "jo dobry komedianti v tom listi, jak kulil oci, dobry a taky meli pekny zupany" :}} ten klip si sezen.. a warez3ku ve stinu starych dubu taky stoji zato :)
"Podzimní cesta starého vlka" :))))) Kua, to bude moje smrt! :))

Kde ten klip s župaňákama seženu... ? Proč ho nemají na webu, jouzové ? :-(
hanyZ >> Jestli dostáváš záchvaty kašlavého smíchu z názvů písní, tak to video tě dozajista usmrtí ;-)
Težko říct, kde se dá sehnat... možná bude na nějakém p2p, já jsem si to poctivě zkopírovala z jejich cédéčka... poptej se ve svém okolí kamarádů metlošů, tohleto určitě musí znát :-)

Strašně se mi líbí, jak Morbivod šibalsky vykukuje zpoza toho mraveniště nebo co to je :-D

btw, já taky vím, který strom je pro co... koukám do stavového řádku ;-) Ale nic to nemění na tom, že ta navigace je absolutní zlo :-)
Tak už jsem to na DeClu našel, ale v hnusné kvalitě a ne celé ... Zhusta! :) Jak tam ti dva týpci objímají stromy a pak ten drsoň, zahrabaný v listí, juj! :)))

btw. Zdá se mi, jako by do jednoho záběru strčila hlavu liška nebo veverka nebo co. Jak tam leží v tom listí, tak tam něco takového vleze, ale je to jenom zlomek sekundy... :)
Težko říct... není to jenom nějaký dubový list? Těch tam lítá spousta :-)

Ale nedá se tomu upřít chytlavost, asi si to budu zpívat v koupelně. Ve stínu starých dubůůů, kde se kříží cesty vlkůůůů... :-)
Freya> bez toho hlasu to neni ono :)
hanyZ> co je DeClo?
Pat : DeClo je DirectConnect :)
wtf?
Pat: To neřeš ;)
ne ja vim co je dc :) declo je nejaky klient?
Ne, DeClo říkal prostě jeden kamarád DéCéčku, já nevím proč .. :) Jestli je to nějaký klient, tak o tom nic nevím :)
ttpj xD
>>> Metalica,Ramstein,Nirvana........HAHAHAHAHA --- TO U? je smetí prohnilý.TIZIANO to je náhodou borec.Je super Ale PAUL VAN DYK je nejlep?í! :-)
Tak ja pridam taky trosku do mlyna.
Rock, metal
A nejlepší je kdo?
Nejlepší je DANIEL LANDAAAAAAAA ! ! !
.
A kontrolní otázka, soudruzi, v jakém filmu si zahrál (mimojiné)?
Měli by jste to vědět, navíc předešlé věty jsou dokonalá nápověda, takže ještě jedna otázka, koho hrál?
.
BTW. v pondělí mu vyjde nový CD Neofolk!
.
<Flame>
Kabát sux - a to dost
</Flame>
.
:-))
Ale Metallica, Genesis, Rammstein... taky nejsou špatný, no ;-)