Mafie

Tak poslyšte lidi - Vy co si berete Mafii a vietcong za ideály - Už se kurňa proberte.
Mafie - Drogy, sex, bombový atentáty, zbraně, krev, chlast, násilí - banda egoistů, kterým záleži na tom, aby se měli jako prasata v žitě
Vietcong - Ve válce ve Vietnamu ty amíci stříleli nevinný lidi, který se jen bránili a znásilňovali Vietnamky - svině
Poslyš, ty ve svých příspěvcích docela ráda kritizuješ (čti: nadáváš na) věci, o kterých se předtím nikdo ani slůvkem nezmínil. Tohle je fórum na freehostingovém serveru, ne nějaký kroužek uctívačů Vietcongu nebo Mafie...

Když máš náladu někoho pořádně sprdnout za jeho oblíbenou hru, dělej to na nějakých specializovaných stránkách. Možná se prostě bojíš, že tam by se do tebe trochu víc pustili :-)
Niki > tak si teda hraj s barbínama, jestli ti na to IQ* stačí

*Intenzita Qokání
IQ* (viz vyse) >= 60 = "slepice" :-))
Tak lidi sakra proberte se! Dyk to svinský auto jen žere benzín! Benzín, olej, garančka, prachy, čas. Vždyť na silnicích auta zabíjej ženský! A kdo má auto je idiot! Ve Vietnamu ty svinský auta vozily svinský amíky, co znásilňovali Vietnamky - svině svinutý! :-))))))))) loooooool :-))))))))))

Tak... A co teď...? Musim popřemýšlet... Áu! To bolí. Hm... Už to mám! Třeba The Sims!
Lidi sakra proberte se! Vždyť ta svinská hra jen žere čas a dělá to z vás............
:-)))))))))))))jécheché jééééééé... Jéééééééééééhehéééé :-)))))))))
> banda egoistů, kterým záleži na tom, aby se měli jako prasata v žitě

Přesně tato věta se objevila v Mafii. Žeby tvoje oblíbená hra? ;)
No jo, ale když sem četla že si to jedna holka vzala za vzor a že jí to přitahuje to mě tak dopálilo že kdyby to byla moje dcera . . . radši ani nebudu říkat co.
Tomm je zatim jedinej člověk, kterej mě pochopil.
Ne to teda není moje oblíbená hra. Už to nehraju nejmíň 5 let a nikdy mě hry o násilí nebavily. Já hraji hry kde spíš o ten rozum a přemýšlení a že prostě deš a vodpráskneš ho.
Jen pro tvou informaci - Mafia vyšla zhruba před 3 lety.
> ten rozum a přemýšlení
:-)))
hele, jestli můžu mít dotěrnou otázku... Jakou hru, ve které jde o rozum a přemýšlení, jsi dohrála?

> Už to mám! Třeba The Sims!
To teda ne, The Sims jsou daleko brutálnější než nějaká Mafie. Jde tam o psychické týrání. Onehdy jsem nechala pěkných pár panáčků pomalu se utrápit k smrti v bazénku, ze kterého jsem odstranila schůdky... ;-)
Fish Fillets jsem dohrála asi třikrát.
Víte proč Sama nikdy neuvidíte se ženskou .................... Protože je teplej!
Taro, kde ses tady vzala co tu děláš.
Přišla sem si pokecat.
Sorry, lidi Tara je moje kámoška z Mejta.
Tara, Niki: Kdo je na vás zvědavej.

Freya: Jo, bazén bez schůdků je nejlepší metoda jak se odreagovat:
1) vytvoř si rodinu z lidí, které absolutně nesnášíš, nebo kteří tě dnes pořádně naštvali
2) nastěhuj se s nima na čistý pozemek
3) postav bazén
4) dopřej jim koupel
5) odstraň schůdky
6) pozoruj, pozoruj, pozoruj :)))
Hehe - tak to je brutální...

BTW hráli jste tu hru Domácí násilí - Game Over?

(http://www.doupe.cz/PChry/Ar.asp?ARI=105039&CAI=2175)

Po třech hodinách hraní, kdy moje partnerka odmítala (po dobrém) jakoukoliv činnost kromě čtení, jsem ji musel umlátit. Asi nejsem ten správný manžel ;))
>Autor: Niki (---.myto.cz)
Datum: 02. 05. 2004 15:05

Tomm je zatim jedinej člověk, kterej mě pochopil.
----------------------------------------------------------

Myslim si, že si z tebe spíš utahuju, než že sem tě pochopil... Neber si to nějak špatně...
Tomm: preci jen ironie :-))
Ale vidis, nalitla na to .. :-)))
Sojkovec: njn... he he... :-)))

Niki: Ale kdyby se tady takto mluvilo o hrách kde se zabíjí, kde sou drogy, sex (znásilňujou vietnamky... he he dobrej nápad pro misi na Vietcong 2 :-)))), tak by se toho moc hrát nedalo... Když o tom tak přemejšlim, zbyly by jen nějaký Disneyovky a PacMan (a windoze) :-)))))...
> (a windoze)
to je občas ta nejvražednější hra ze všech ;-)
Windoze - ta hra neni jako The Sims, kde já týram je. Oni totiž Win psychicky týraj mě... :-)))
2DT: Mafia vysla tusim 9/2k, coz nejsou ani dva roky ;)