mp3 -aby v tom bylo konecne jasno

v podpore se pise:
Je možné na serveru umístit vlastní MP3?
Ano, zakazané je pouze šíření či skladování mp3 souborů, jejichž autor nedal povolení k jejich šíření. V případě, že o Vaše nahrávky bude velmi velký zájem (velký objem přenesených dat), bude Vám nabídnut přechod na některou s placených variant hostingu.


a ted muj dotaz :
kdaz si hodim na stranky mp3 ke kterem mi autor dal svoleni nebo jsem autorem ja sam jak tuto skutecnost rozlisite?
to mam k tem mp3 pridat kopiji toho svoleni ci co? toto mi neni jasne !

ad autorsky zakon
je remixovani porusovani autorskeho zakona ?
melo to byt v podpore (kdyztak to tam presunte)
remixovat si muzes jak chces ale pokud tu skladbu chces rozsirovat a to i remixovano musis mit souhlas autora

//kdaz si hodim na stranky mp3 ke kterem mi autor dal svoleni nebo jsem autorem ja sam jak tuto skutecnost rozlisite?

pokud tam mas vlastni mp3 se skladbou kterou si opravdu udelal ty pak si nikdo nebude stezovat na porusovani zakona a tim padem muze na webu zustat a pokud mas souhlas autora tak by bylo asi nejjednodussi kontaktovat admina a vysvetlit mu to...ono totiz v tomto pripade chrani vas tim ze vam nedovoli ilegalni mp3 zde skladovat a tim vam nedovoluje aby jste porusovali zakon a a kdyz ho neporusujete nemuze vas nikdo stihat... jak jednoduche