Pomoc ! ! !

Ahoj já jsem Jana a studuji policejní školu! Mám takovej menší problém:

Pomůže mi nědko se seminárkou na téma "ORGANIZOVANÝ ZLOČIN-MAFIE"
Moc vás prosím, nevím co s tím
co takhle napsat do google ORGANIZOVANÝ ZLOČIN MAFIE
http://www.google.com/search?q=ORGANIZOVAN%C3%9D+ZLO%C4%8CIN+MAFIE&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs
dyž já potřebuju něco o Mafii i z pohledu jiných lidí, něco jako rozhovor. Rozumějte. Táta je detektiv a tak mám část z detektivní pohledu hotovou. Z mého pohledu taky. A historii mafie už mám taky stručně udělanou. Takže už jen vy mě můžete pomoct.
Já se hlásím! Mám s tím hodně skušeností (ale mafián nejsem ;-).
Mafiáni jsou svině, stačí? :o))
Kámoš mi třeba vyprávěl (byl u toho), jak přišli wietnamci na diskotéku s bouchačkama v ruce a chtěli tam zabít jednoho kluka. Policajti přijeli a jen tak tam stáli a dívali se na to- BÁLI SE! (to se stalo v Děčíně)
Jinak na hranicích ve Hřensku (kousek od Děčína) maj wietnamci stánky a prodávaj tam různý zboží. No a tak asi před třema rokama tam policajti našli v porcelánovejch skřítkách heroin.
No ale wietnamci nejsou jediný, sám na vlastní oči jsem viděl menší obchod s drogama. Nějaký ukrajinci prodávali fet cikánům...
zadrž...
jsou wietnamci tří druhů....

Mafiáni : drogy,pašování,vraždy a podobný hnusárny (cca 3 %)
Neutál : krádeže (kvůli penězům prý kradou i lejna -- viděl to můj táta), výtržnictví (cca 77 %)
Abnormál : jde o normální lidi, co se chovají čistotně a způsobně (cca 20 %)
MichaelLe013722: Jasně, já to vim... Nemyslel jsem to tak, že jsem proti všem wietnamcům zaujatej... Jen jsem dal příklad... Je fakt, že co znam mladý wietnamce (15-20 let), tak 80% z nich chodili na gympl- oni některý jsou dost slušný a dost chytrý...