<b>Co mě sere na Masterovi</b>

<HTML>Tak se do me muzete pustit,treba se polepsim.</HTML>
nic
souhlasím se sojkovcem...spíš bys měl založit thread co se mi na masterovi líbí ....
Si v klidu a umíš poradit..... Co víc si přát? ;-)))))))))))))))))))
<HTML>dik :) ale myslim ze od ted se to teprve rozbouri</HTML>
Nejvíc mě na tobě sere to, jak víš úplně všechno nejlíp, což tak bohužel občas jen vypadá... Vadí mi, že mě urážíš i když o mě víš velký hovno! Pěkný den Vám všem zaslepencům co Vám Master přijde jako Bůh!
<HTML>rikal jsem ze se to rozbouri... jak jsem to asi vedel? :)))))))</HTML>
Master: a co ty kecy v jednom threadu o css? To nastvalo i nase nejvyssi osazenstvo ... ;)
me na tabe nic nesere a ani se mi na to be nic nelibi a jako buh mi neprides ;-)
master: Určitě nejsi bůh (ba naopak) a v tom threadu o css sto myslel dobře, jen jsi to debilně podal.

Jack Rozparovač : Po tom, co jsem četl v některých přízpěvcích bych se masterovi ani nedivil.
<HTML>Jsem rad ze me ma nekdo rad :) Dik chlapi ... Programmer To Programmer ;)</HTML>
co mě sere na masterovi? mno, má trochu zvláštní a radikální názory, ale asi bych měl s kritikou nejdřív začínat u sebe :)))
Co je na tom mít radikální názory? Dnes je má snad každej (kdo nefetuje)...

Mě na masterovi taky nic nevadí...
Ono je těžký Masterovi něco vytýkat. Já si nemyslím, že by chtěl machrovat. Jen se snaží pomoct komu může :)). Jo někdy pro dobrotu na žebrotu.

BTW: napadnul mě jeden v tip k tomu Beryho příspěvku:

50% lidí má jasnou představu o své budoucnosti, a zbytek na drogy nemá.
nick
co mne sere na masterovi je to, že si někteří lidé myslí, že master je sere a není to pravda ;-)
master is good

snazi se vzdy poradit
navrhuji tento thread přejmenovat na:
Master/Slave war

:)
Master:
ze se na to nevy.... ? :-)

ale k tematu: sere me na tobe tvoje prezdivka, ponekud prilis nafoukana,
i kdyz sam takovy nejsi, nepusobi to moc dobre na lidi, kteri te neznaji (mluvim z vlastni zkusenosti)
<HTML>Ta prezdivka u me vznikla kdyz jsme obcas zabehl s kamaradem do PC herny na Counter Strike... slovo Master byla soucast prezdivky.. no je mi jasne ze do hry se to hodi vice nez do fora,ale proste mi to zustalo :|</HTML>
Me toho na masterovi moc nesere.. Sice obcas neco jo, ale to jsou male vyjimky.
je to lama...
?.ú
Občas pronáší věci, se kterými nemůžu souhlasit, ale nevím, proč by mě to mělo st. Kdo ho aspoň trošku zná, ten ví, že Master je dobrák :-)
Freya: Master ma totiz pravdu, kdyz spravne pochopis, co mysli... On jen tvrdi, ze kdyz se dela web profesionalne, tedy za prachy, tak zamestanavatele (sefa) vetsinou vubec nezajima, jestli je web delany tabulkami nebo CSS, on vetsinou stejne netusi, ze neco takoveho existuje, zajimaho jen vizualni vysledek a chce ho za co nejkratsi dobu, nejake specifikace W3C a validita nejsou dulezite... tot realita, nic vic, a nemyslim, ze se to nejak zmeni...
Sojkovec: To je docela smutný příběh:-( Ale asi máš pravdu...