Pomoc s NFS U

zdar lidi nedavno sem nainstaloval NFS Underground jenomže jsem musel zformatovat disk ted sem je nainstaloval znova a misto nakyho spousteni mi to jenom napise:"V aplikaci Speed.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže" a nabídka jestli chci odeslat zprávu o chybách :-( ani by mě to tak nenaštavalo, jenomže před pár hodinama to ještě šlo. Už sem to i zkoušel přeinstalovat. Dik za každou radu
to sou ty chvile, kdy se vysmivam tem co maji XPcka:)
A moje rada? Nainstalovat si vedle XPcek (dyz je nekdo musi tak nutne mit) ciste parebni WIN98:) A nebo preinstalovat XP:)
hochu co projet poradne cd-cko , podivat se do adresare deviance a hodit tam na to CRACK? to te neucili :D
Anebo se proste vyprdnout na hry. BTW vetsina windoze jsou nestabilni prave kvuli hram.. :/
22kozoroh> to mě učili a ten crack tam už byl bylo to ovladacema hodil sem tam novy a spale to :-D
<HTML>jak rika dan... nahod novejsi driver... NFS-U je tim znamy</HTML>
jo ty drivery, s nima je to pekne na hovno. Clovek aby mel na kazdou kravinu specialni verzi driveru. A to jeste muzu bejt rad ze nemam na graficky karte VIVO:)