flame?

nedame flame? :)
Ne :)

Lukasik
mirrda >> nemáš se ptát, máš rovnou nadhodit osvědčená témata: Wokna vs. Linux? Tabulky vs. CSS? :-)
> mirrda

Je videt, ze jsi v tomto amater - na zalozeni flamu protebujes predevsim nejaky podpalovac. Tak napriklad "IE vs Firefox", ale nejlepsi zkusenosti mam s vysokooktanovym leteckym palivem "Windows vs. Linux", ktery ma vyhrevnost az 200 reakci.
> Freya

pises rychleji ;))
> DT

tvoje odpověď je zase odbornější :-)
No tak třeba já nesnášim windowsy a vlastně celej Mrkvosoft :o))
OPERA RULEZZZ :D
lama: No promiň...To myslíš vážně? Vždyť je to @!#$
Á, pěkně se to rozjíždí. Vivat Firefox! ;-)
Freya: 3 dny jsem mel Firefox, moc se mi libil, skoro jsem na nej presel, ale vis co je jeho hlavni nevyhoda? Po instalovani 15 plug-inu se strasne spomalil a nez se neco otevre, tak si pockam peknou chvili, staci jen zapinani, nez to naloaduje session minulych tabu, tak si pockam, Opera je hned.
Freya: No konečně... Firefox, to je prohlížeč...
#lama: no ty si lama :o))
Firefox neznám, Ie je na hoo, MyIE2 je nejlepší
Asi jsme spatne urcili teplotu samovzniceni tohoto threadu - vida jak malo staci a flame je na svete...
Ještě sem zapomněl: Opera je celkem gut
Opera je dost blbá... Nemám jí rád...

A co říkáte ne konqueror? To je taky trapárna, co?
konqueror je celkem dobrej... tedy aspon pod linuxem, win verzi jsem nikdy nevidel, existuje-li vubec.. Operu nemusim, pod Win Pouzivam MyIE2 a Mozillu, popr. Firefox, pod Lnuxem mozillu a galeon, nebo i ten konqueror
Nejlepší browser je w3m :-))
BTW 100 kbits za 330 Kc / mesic bez limitu a omezeni, garantovana rychlost.. Je to drahy nebo levny? :-))
Opera je gut, firefox je gut, ie je nahovno, myie2 je gut jen s gecko jadrem, ale stejne to neni ono :D
Ještě by to chtělo zamotat do flamu safari, ať jsme komplet :))) Takže, kdo se přizná dobrovolně, že má Macintosh?

IE je nejbest co se týče implementace do systému Windows, pokud bych toto hledisko ignoroval, tak bych volil Operu, v horším případě Mozillu.

Co se týče systému Linux, zde je nejlépe zabudován prohlížeč Konqueror, který zobrazuje validně a dá se celkem dobře použít.
Nípal: Implementace IE do win? No zas takova vyhoda to neni. Když chci jít na Inet, tak stejně spouštim prohlížeč a v 99% tam nelezu z okna složky.

MyIE2 používám bez Gecko jádra, protože se mi nechce stahuvat tu Mozilla Aktivex nebo jak se pomu nadava, a sem s nim spokojenej.
Johny:
Mno, já potřebuju prohlížeč akorát na prohlížení stránek, na nic jinýho - a na to IE úplně v pohodě STAČÍ! :) a pokud by mi někdo vnucoval např. taby, který IE neumí, tak mu rovnou říkám, že např. mám windoze xp vytunovaný tak, aby mi okna grupovala už při počtu 2 a více oken jedné aplikace, takže taby mi jsou imo nanic ;).

Jinou fci, než prohlížení, od prohlížeče neočekávám ;) co se týče stahování, používám plugin FlashGet ;)
<HTML>ja se flamu zasadne nikdy neucastnim</HTML>