flame?

nejlepsi je proste IE, rpotoze jako jedinej normalne zobrazi ages,
nacez nakej firefox 30% stranek rozhodi do nakejch sracek...a flamewar je super :-B
proc nemate radi IE a Windows ja si to bez toho ani neumim predstavit celej zivot sem nevidel nic jinyho nez tohle v cem je to blby a neodpovidejte mi ze si to mam vyzkouset protoze stejne bych zadnou operu nebo linux nezkusil..
"ja se flamu zasadne nikdy neucastnim"
- tak co tu delas? :D
"nacez nakej firefox 30% stranek rozhodi do nakejch sracek"
- to neni problem firefoxe ...
vaše jméno: já si to predstavit dovedu.. holt zadny polostupidni parby, existuji i jine zpusoby zabavy :-)
<HTML><i>holt zadny polostupidni parby</i>


jsi se zblaznil? :-)</HTML>
myslel parby na kompu, ne parby jako kalby ...
btw bulanky nepocitas ne? :D
<HTML>At uz kalby nebo parby na PC, porad to nic nemeni...
bulanci se pocitaji taky, po siti je to parba ;)</HTML>
Nejlepsi a nejkrvavejsi parba jsou windows :D
<HTML>to je fakt...
je to adrenalin mackat Alt+Ctrl+Del a doufat ze si tim clovek zachrani data...

naposledy tomu tak bylo kdyz jsem zkousel jisty editor... zdal se mi dobry.. napsal jsem v nem naraz pres 500radku... ulozil a nechal otevreny.. pokracoval jsem v psani jineho scriptu.. pak se mi windowz sekl a po jedinem moznem tvrdem restartu jsem zjistil ze onech 500 radku + mnoho dalsich psanych predtim bylo v prdeli.... miluju takovy supereditory :)</HTML>
Jojo, Windows jsou lepsi nez Tamagoči, to vyzaduje naturu :-))

BTW proti parbam typu koncik nebo chlastacka nic nemam :-))
Nípal: Já nerikam, ze Ie nesnasim a ignoruju, je to holt nejpouzivanejsi prohlizec, tak ho nelze ignorovat :-)))


P.S. MyIE2 prece pouziva rendovaci jadro IE
nainstalujem si všichni Amayu a bude pokoj :-)))
Freya: O tý sem neslyšel nic dobrýho ;-))
Je to trest za naše hříchy! ;-)
Amaya je fakt humus...
Co se týče safari, tak jsem ho moc nezkoumal, ale nevypadá špatně... no nevim, poučte mě...
a v čem je teda windows a IE blbej?
nipale, prosim te, pis o necem, cemu rozumis aspon trochu, ano? rikat, ze je "konqueror zabudovan do linuxu", je naprosta blbost. konqueror je tak maximalne integrovan do prostredi KDE, coz je de facto desktopove prostredi pro X WIndow system, ktery shodou okolnosti muze bezet na linuxu, ale nejenom na nem. KDE samozrejme bez problemu chodi i na jinych systemech, napriklad na FreeBSD. takze si, prosim, nejprve sjisti neco o tom, do ceho mluvis.

a win32 port konqueroru AFAIK neni ;-)

...a uz se to rozjelo :-)
m$ie je treba blbej v bezpecnosti a v nemoznosti ho jednoduse nakonfigurovat. napr. to, ze mi nejaka webova stranka muze "zakazat pravy mysitko", pokladam za jeden z nedostatku.
a navic me celej flame pekne vzal, pac pisu zjistit se s, na cemz me omlouva snad jenom to, ze to je vedle sebe :-)

tak, uz jsem klidnej, uz muzu zase pracovat :-)
< !doctype discussion public >
< discussion >
< flame recipient="jkt" >
linux nebo KDE, to je v podstate fuk, protoze KDE je nejpouzivanejsi }a zatim - bohuzel - nejpouzitelnejsi) gui pro linux, a jelikoz me vnitrnosti operacnich sysu jaksi nezajimaji, mohu zcela v klidu klast mezi KDE a linux znamenko "rovna se".

co se tyce praveho mysitka, tak se da urcite kdesi cosi oblbnout nejakym prikazem js, tedy treba bookmarkletem ;) ale tohle me zas tolik nesvedi
< /flame >

< flame recipient="Freya" >
Amayu? O tom budes muset presvedcit ty miliony amaterskych a i profesionalnich webdesigneru :)
< /flame >
< /discussion >

Viva la flame :)
Pravý tlačítko se da přece oblbnout dvojklikem levy, pravy
prectete si to po me jeste jednou, ja rikal jednoduse, tj. jeden checkbox v nastaveni.

clovek, ktery klade rovnitko mezi linux a KDE je hoden... flamu :-). doma si rikej co chces, ale kdyz budes na verejnem serveru (mysleno wz.cz) sirit FUD o linuxu, muzes cekat, ze se do tebe nekdo pusti (momentalne ja). je to neco klast rovnitko mezi mozillu a linux, operu a linux, mozillu a windows, operu a windows, internet a windows, internet a linux, internet a BeOS :-), etc etc, proste uplna hovadina. a KDE neni gui pro linux.
Johny: Zadny obchazeni, ja si v IE uplne v pohode muzu klikat pravy, kdykoliv se mi zachce, me nezaplatovane a neupgradovane IE zobrazi zdroj vzdy.
2 lama: Muj MyIE zobrazi zdroj taky vzdy
Johny: Po instalaci pluginu nebo nastaveni ... ale ja ted mluvim o cistem IE.
2 lama: I bez pluziny, hlasku na pravy zobrazi a pak ukaze normalni kontextový menu