TESLA SM 260 HiFi

Neví čirou náhodou někdo o někom, kdo by tuhle věc levně prodal, případně kdo ji vyhazuje?
A co to má bejt?
HiFi věž ;-)

.... HiFi
     ------
Já čekal nějakou součástku, nebo tišťák, když píše "věc"...
Je to jakýsi přehrávač kazet z 80tejch let, ale když člověk neví vo co go, tak to nemá stejně cenu vysvětlovat. Já jen jestli to náhodou třeba nemá někdo pod metrákem prachu na půdě :))
A co s tim chceš dělat?
bery: rozebrat a slozit :D
Jeden SM 260 mám složený z vraku SM 260 a SP 210, ten ti mohu dát. Není to sice žádný fešák a potřebuje ještě doladit hlavy a dát dohromady (přidřená přítlačná kladka, nemá "nožičky" a potenciometr na regulaci intenzity záznamu nemá vrchní krytku), ale jestli jsi z Plzně nebo jsi ochoten si pro něj zajet na tachovsko...je tvůj ;-)

Pak sice mám dva perfektní, ale těch se nebudu zbavovat.
Skoro žasnu, že se to woodoo tady objevilo. Nicméně zrovna z Plzeňska nejsem, jsem ze severu Čech, takže asi nic no. A pro věc v horším stavu se mi 250 km jezdit nechce....
Petr, Majkls: tak si to poslete na dobirku balikem, do dvou dnu to je doma
Taky mám doma ještě SP 210 T s integrovanou jehličkovou tiskárnou BT100. Rychlost sice nic moc (1 stránka za 5 min), ale ty krásné zvukové efekty při tisku.
.. a ty provozni naklady. Kazeta jen za par korun. A pocet papiru? Nevim zatim se mi to nepodarilo opotrebovat :)
Mam doma nekde schovanou jehlicku Star LC-20.
Jeee Star LC-20ku jsem měl taky, téměř nulové náklady na provoz :D že