Antivirus

Kterej antivir je nejlepší?
Není žádný nejlepší, ale mohl bych ti nějakej doporučit: AVG nebo taky NORTON.
Taky je good NOD32
http://www.zive.cz/h/Viryabezpecnost/AR.asp?ARI=116675


NOD32 Anti-Virus
Norton Anti-Virus
PC-cillin Anti-Virus
Vet Anti-Virus


dal uz je to samy smejd
No Kaspersky je taky dobrej...
<HTML>Biggest The Best @!#$ mezi AV povazuju AVG, Avast... nulova ochrana a to i u nejnovejsich verzi....

Mam Norton Antivirus (2004) a take neni tak dobry jak by teoreticky mel byt..</HTML>
Norton AV 2004 podle mě nemá chybu, s dobře nakonfigurovanym firewallem a Ad-aware 6 na adware seš za vodou, ale nic není 100procentní

na www.katz.ws si stáni trial a crack
Jak již napsal DoubleThink, tak jednoznačně Trend Micro PC-Cillin
jednoznacne NOD32 .. fakt kvalitni antivirik :)

Lukasik
A co takhle antivir _ZDRAVY-ROZUM_, to je zaklad, ostatni je jen pro extremni pripady :-)
Sojkovec: tak to určitě jo, ale abych stahoval každou chvíli nový záplaty atp., to se mi teda moc nechce. Ale připusť, bez antiviru se comp v dnešní době neobejde... :-(
Obejde, pokud nebude zapinan :-))

Je pravda, ze antivir je nutnost...
Ale řekni mi důvod, proč někdo píše viry?
Cesty seberealizace jsou rozmanité. Obdivuju třeba týpky, kteří dokážou vymazat stránky nějakých posraných úřadů, ale ubožáci co tvořej viry mě taky pěkně serou.
kde se da stahnout nakej firewall a jakej doporucujete?
Tiny Personal Firewall, ke stazeni treba na google.com nebo foofle.com :D
2 Danoslav: under win jedinej rozumnej KPF [kerio personal firewall ] ...

co se tyce tvurce viru vetsinou zakomplexovany manici nebo lidi co se brutalne nudej ... ale abych rekl pravdu docela jim fandim pod linux neni skoro jedinej vir - proc? Protoze neni tolik rozsirenej a hlavne ze neni tak jednoduche pod nej napsat nejakej virus ...

zatimco pod windows to je co tyden to nejaka aktualizace, co mesic to nejaka kriticka chyba - co dodat? Teda takovvy kreteny co delaj destroy viry sou fakt svine, ale lidi co udelaj vir kterej trebas krom toho ze ti vypina po minute PC tak temdle lidickam fakt fandim ;-)

Lukasik
Pokud mi vir nesmaže všechny data na disku, tak je to v pohodě...
já antivir nepoužívam :o)) zbytečně mi bude zpomalovat PC...
Pokud nepoužíváš síť (Internet, LAN), diskety i CD(DVD)-ROMky a další záznamová média. Tak antivirus nepotřebuješ. Ledaže bys měl už zavirovaný systém.
já mam internet, používam diskety, cd, dvd... a antivir nemám :o))
bery: Tak to si masér:-)))))))
Johny: proč? Když mě něco napadne windowsy, tak format c: a je to... A nebo bych popřípadě nejdřív zkusil Kašperskýho... Ale format používam každý 3-4měsíce...
bery: A to tě baví, vždycky všechno znova instalovat?
Lidé mají různé koníčky, někdo rád instaluje windousy :-)
Chm, tak to já mam udělanej image disku a s virama si hlavu nelámu... :-)))