Potěšení pro všechny, hlavně Opera-lovery

Dnes vysla nova Opera, sosejte :D
www.opera.com/download
A co s ní jako? Zlatej firefox...
FF je skvelej prohlizec, skoda ze tak kope.
jak kope? Jako že občas padá? To se mi docela stává, chtělo by to akorát záplatu...
Opera taky neni špatná, ale mám raději firefox
a už je tam Opera 7.51, to je super :)
Kua cože? Nedávno vyšla 7.5 :-(((
Tomm: Jen kosmeticke zmeny, co ti vadi?
Jaký změny? Zase nějakej nesmyslnej fix nějakýho nesmyslnýho bugu ;-) Ale néé :-) Mě to nevadí. Stejně bez tohohle browseru nedam ani ránu. Je prostě nej... IE sux
Podivej se na changelog.
Hm ff spadl jednou za cely mesic ;DD.

Lukasik
Lukasik: Mas NB s 256 ram?
mne Firefox padal len ked som skusal pouzivat ten plug-in kalendar
spustil sa v pohode ale ked som ho vypol zmrzol komp na 10 sekund, vyhodilo error hlasku a Firefox sa zavrel - ked mi to urobil 5 krat tak som ho odinsatloval (kalendar nie Firefox :)) ale inac my nikdy nespadol
ja jsem nikdy s firefoxem problemy nemel. je super
Já žiju bez Firefoxe... stačí mi Firebird, ale hlavně používám IE a snažím se dokopat právě k používání Opery... co jsem zkusil, není špatná.

Co nemám rád na gecku - blbne hrozně s floaty - nezapočítává je do výšky nadřazených tagů a pak je stránka v riti.
Ale ty floaty Gecko dela dobre. Jak spec. rika, float je, ze to je jako by tam prvek nebyl, takze na konec musis dat footer s clear: both;
Jo, to jsem zjistil i bez tebe, ale trosku mi to vadi, pac pak kvuli tomu musim dat do kodu jeden prazdnej div... ;)
Proc prazdnej, ty nedelas footery?
tenhle clearovací div je ideální místo pro patičku s reklamou...
Freya: Nebo tak. IMHO je to nejlepsi na kontakt, mnohem lepsi nez pod menu, protoze kdyz hledam email/icq na autora, tak vzdy scrolluji dolu, kdyz tam neni, tak mam chut zabijet :D
Já jsem spíš zvědavej, kdy konečně opraví mnou avizovaný (už je tomu několik měsíců) bug:
<table style="text-align: center"><tr><td>
<ul><li>List</li></ul>
</td></tr></table>

(při "center" není vidět odrážka)

bug-130687
Kultovní noviny mě nezajímaj
Opera jasne ruluje, obzvlast ve spojeni s linuxem :)