Jak "ovladate" komp?

Tohle me rozesmalo:
"Keď som minulý mesiac kúpila spolu s bratrancom nové PC tak mi predavač tvrdil, ze k PC sú priložené ovládače a tie musím mať v PC. Ale ked som to doma rozbalila v krabiciach žiadne diaľkové ovládače neboli. Bude mi počítač aj tak fungovať? Alebo mám dať dovnútra počítača diaľkový ovládač z televízora? Koľko diaľkových ovládačov k počítaču ste dostali vy?"

Odpoved: "Jenom jeden k tuneru. Zbytek ovládám RC vysílačkou. "
:DD
Kam na to chodíš? :-)))))))))))
Prece na zive :D
Jedině mobilem pánové... cožpak jste nikdy neslyšeli o tom, že některé procesory obsahují menší množství trinitrotoluenu na odpal, kdyby uživatel náhodou neposlouchal? :))
Na Živě píšou články samý lamy, který tomu vůbec nerozumí. Radši tam ani nelezu. A jak je vidět, tak čtenáři jsou podobnýho ražení jako autoři :)
<HTML>tak jsem to tam trosku omrkl....
a musim rict ze ty jejich clanky opravdu nic moc...
viz clanek o poli promennych a jeho definice:
"Pole proměnných je v podstatě proměnná, která má mnoho hodnot, které se liší indexem."

coz je receno spravne ale myslim ze to pochopi jen clovek co vi, co pole je a jak se pouziva :)</HTML>
Jo, tak ted uz konecne vim, jak a kde mam sehnat ten ovladac na grafiku.. :-))
Komp se nejlip ovlada kourovejma signalama :D
To spíš DÁVÁ komp VĚDĚT o svém stavu kouřovejma signálama :D
Řekl bych, že počítač používá kouřové signály pouze v jednom případě, a to už nemá cenu mu odpovídat, ale raději co nejrychleji sehnat hasící přístroj a proklít výrobce pc-zdrojů do desátého kolena....;-)
Mně se to stalo před 3 měsíci... musel jsem 250 W vyměnit za 300 W, naštěstí komp přežil v podstatě celý (výjimkou byla grafická karta a právě ten zdroj, který jsem stihl vymonotovat, aby potom na stole zajisřil a pak si i trošku zakouřil) :D
Jojo, je to fujtajlb, zrovna kamosovi zdroj pri svy autodestrukci vzal s sebou desku s prislusenstvim :-)