anicka dajdou jede - uz i do politiky :)))

http://revue.idnes.cz/lidicky.asp?r=lidicky&c=2004M131V03A&t=2004M131V03A&r2=lidicky

Lukasik
mam dost :)))

* V soutěži SuperStar zbyli čtyři finalisté. Kterému z nich byste vítězství přála? Posíláte mu hlasy?

Nejvíce bych vítězství přála samozřejmě sobě, protože já jsem stejně ze všech nejlepší. ...
Noo a dalsi perla :))

* Podstoupila jste někdy test IQ, a pokud ano, tak s jakým výsledkem?
Ano, před čtyřmi roky, a vyšlo mi, že mám IQ 110, to odpovídá průměrné inteligenci.

Lukasik
No, já už teda nevím, co si mám myslet. Raději si teda nemyslím nic......
No ja tedy nevim... Ale je fakt, ze s politikou sanci na uspech ma, blba je na to dost :-)
jojo, vcera okolo 23.15 byla na CT1 debata se Zeleznym, Sladkem a nekym ze strany, ve ktere pusobi/pusobil Kozeny, fakt husty. jestli to ma CT na webu, tak to zkouknete, treba:

mod: "...ale to je otazka, ktera se sama nabizi."
zel: "a to je prave ta chyba verejnopravni televize, ze se pta na otazky, ktere se samy nabizeji..."

fakt jsem se bavil. ale predstava, ze nas TO bude reprezentovat v EU parl. me ponekud desi... - tusim ze "nezavisli" od zeleznyho maji asi 10% podporu :-(
No Železňák musí využít situace, dokud si na něj ještě pamatují jeho skalní fanoušci. Teď když zmizelo z obrazovky Železného one-man-show, tak na něj lidé zapomínají a za nějaký čas po něm ani pes neštěkne. Když se mu ještě rychle podaří dostat do evr.parlamentu (pravděpodobně jo), tak bude ve vatě...
na nej nikdo nezapomene :-(
Nene, na Dr. Zeleznyho se nezapomina, viz ta pamatni bankovka 10 000 000 000 v prdeli...
Jj, už je to skoro jisty, dr.Zelezný je v europarlamentu :-(
A koho jste volili vy? Jestli se vás teda na to můžu zeptat...
Já nikoho, EU nesnášim...