Vzkaz pro Junkera (mirrdu,neila,...)

Tenhle doctype používá velmi mnoho lidí : <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"> .Ty rikas ze jsem ho od TEBE zkopíroval........ Takze tim chces rict ze kazdy kdo ma tenhle doctype tak ho hned kopíroval z tvojich stránkek? A ještě jeden stěr... : ty přece používáš XHTML a ten má co já vím jiný doctype , takže ... nic.


<meta name="description" content="xxx">
<meta name="keywords" content="xxx">
<meta name="author" content="xxx;xxx@xxx.xx">

- - - tohle jsou prý tvoje META tagy... Taky jsem je prej zkopíroval.. :-))) Určitě tyhlety metatagy používáš jenom ty a ja jsem je zkopčil... To by mě zajímalo jestli to tady na wz nikdo jiny kromě tebe nepouziva . A jeste neco kdyz uz nemas co vymyslet jako ze ti nekdo kopiroval tve 'vzácné' stránky, tak si rekl tohleto o mojich vtiper.webz.cz .Jenže tos posral...
heh :-) lol
bizarní :-)
LukasX: a ode mne jsi si ještě zkopíroval písmeno X, ty :-)
sXmax: A ty si zas zkopiroval 's' :)
sOjkovec: A ty moje "o" :-D
Hey moje "O" :p :D
A taky moje M, a, e ;-)
Vsechny vas zazaluju, ukradli jste mi mezeru (" ") v mym jmene!
Heeej, kdo mi vzal "L", "bž" a "fň"? vokamžitě vraťte!.!.!.!
Nípal: Nemáš nárok! Oni tam jen tak leželi! Mohli bejt kohokoli! A na "fň" mam navíc copyright! :-D
Hele ale já mám na "L" patent!
No ale na to "fň" ne, takže mi ho vrať! Mááááámíííííííííí
Kopyrajt já neuznávám... to je pro mne cosi, co akorát buzeruje slušný lidi. Dokázu pochopit, že se má něco prodat, že na tom ten člověk dřel, ale tím to končí. Pak lze jeho dílo max. obdivovat.