Jaký se vám líběj kluci?

Myslím že nadpis opět hovoří za vše
Co je ti do toho? Ale když už tak mám dva typy: Hnědovlasý hnědooký a Černovlasý zelenooký
No to je otázka... Já jsem ze hry, páč já se nemusím nikomu líbit, stačí, že něco umím (naprogramovat, vykoumat apod.) ;)
Takoví, se kterými si mám co říct. To je přece důležitější než vzhled...

Niky >> Když mu do toho nic není, proč mu odpovídáš?
Freya: Samozřejmě že taky zkoumám inteligenci a charakter, ale tyhle typy mě vždycky dostanou
niky tipicka holka co se podiva na vzhled a uz soudi ... boze :(. Freya jedna z inteligetnejsich zastupkyn zenskeho pohlavi kterych na svete bohuzel moc nejni :(

Lukasik
No, koukam ze se moje prezdivka stala ponekud popularni :o) Nevim kdo za timhle vlaknem stoji, ale neni to z zadny site kterou pouzivam (contactel, sps-pi.cz) ;-)

No, ale hrajte si :o)
Niky proč se vydáváš za e-Jirku?
Lukasik: A neni zdaleka jedina, vlastne je techle vetsina, proc si myslis, ze Superstár vydela tolik kolik vydela.... :-)
Sojkovec:

Nemyslím, že by jich byla většina. Akorát ta rozumná část nemá stovky SMSek do SuperStar na faktuře, nevytrubuje do světa kdo se jí líbí, nevydává se za někoho jiného...a možná...možná ani není z Vysokého Mýta. :o))) Tudíž nejsou tolik vidět, ale je jich spousta.

Niky:

Autor: e-Jirka (---.myto.cz)
Datum: 11. 06. 2004 15:33

Autor: Niky (---.myto.cz)
Datum: 11. 06. 2004 15:35

Co na to říct? :o)
Láďa: IMO to tak neni...
Sojkovec:
Možná je to prostředím, ve kterém se člověk pohybuje. Např. "třískotéka" vs. jazzový klub apod. :o)
<HTML>Castecne s Ladou souhlasim.... ale spis bych se drzel zlateho pravidla "v hospode dobrou holku nepotkas"</HTML>
Richard:
Podle toho co tam bude dělat a co to bude za podnik.:o))
ja ne. to je tarin hloupej vtipek. proc si myslis ze neodpovedela. vsichni furt podeziraj me. ja to nechapu