Jaký používáte Instant Messenger?

Otázka je myslím jasná.

Já osobně jsem dlouho používal ICQ, ale posledni verze mě dost odradily (přeplácané, všude reklamy, velké nároky na HW a celková nepružnost nastavení).

Teď mám Mirandu a musím říct, že je o 100% lepší (přímočaré ovládání a vzhled, hodně dobré pluginy ke stažení, ...)
trillian je jeste lepsi. mirandu jsem mel taky, ale trillian je lepsi.
Protože ICQ nepoužívám až tak často, mám ještě pořád 2003a. Ale jsem rozhodnutá v dohledné době vyzkoušet něco jiného...
MSN messenger 6.2, ale to je na jinej ucet. Na ucet u ICQ pouzivam taky mirandu, pac pres ni muzu byt na MSN i ICQ najednou (To uz ale moc nevyuzivam, protoze je mi MSN messenger sympatictejsi, takze Mirandu mam jen na ICQ). Trillian jsem nainstaloval jednou, ale nijak mi nezaujal, ac jsem uz parkrat slysel, ze je dobrej, tak jsem zustal u Mirandy, jelikoz nybrz pac k ni nemam vyhrady...;).

Levitus
Mel jsem (este jako vetsi lama) asi rok ICQ 2003. Pak par mesicu Trillian a posledni mesic jsem happy user Mirandy, protoze vsechny balasti kolem Trilliana nepotrebuju.
Já jedu taky přes mirandu, fajn prográmek, umí opravdu poměrně dost protokolů (IRC, AIM, Jabber, MSN, ICQ), akorát mi trošku vadí její ikony (mám raději ty zelený a červený panáčky, jako ve starších verzích)... i když to jsem vyřešil jednoduše jejich smazáním (pak musela miry hodit defaultní ikony ;)
Ja jsem pripojenej pres Netlab Jabber Server, jako klienta pouzivam pod Linuxem PSI a pod Widlema JAJC (jajc.ksn.ru).
Mel jsem Mirandu ale vracela mi sami TimeOut, tak jsem stahnul ICQ lite 4, k tomu anti-banner a jsem v poho :-)
Kde se, prosím, dá stáhnout ten anti-banner?

Děkuji.
http://sxmax.wz.cz/programy/icq/anti-banner_patch_for_icqpro_build3916.exe
SIM - simple instant messenger http://sim-icq.sourceforge.net/

driv jsem mel icq 2003b, pak asi 10 minut mirrandu a ted mam sim a naprosta spokojenost
sXmax: Nemáš anti-banner i Pro ICQ 2003b Lite?
Porad ICQ 2003a, bohuzel (nastesti komplet bez reklam)....

V Linuxu Gaim
Johny: ICQ 2003b Lite neexistuje
sXmax: No dobre, tak je to ICQ Lite Build# 1300
at zije irc, co vsicni na tom ICQ vidi?
hmmm... o klientech karnevalu nemám příliš valné mínění... je to samej komposťák (ne že bych neměl rád kompost, ale někdy mi jejich výlevy vadí)

po icq si můžeš pokecat jeden s druhym, na irc vás má pod palcem admin a v tý místnosti je vás třeba i padesát (zažil jsem takovou místnost).
Johny: mrkni se sem, tady to určitě bude:
http://www.etplanet.com/download/icq.shtm
> po icq si můžeš pokecat jeden s druhym, na irc vás má pod palcem admin a v tý místnosti je vás třeba i padesát (zažil jsem takovou místnost).

je nejakej IM system, kterej funguje i za NATem/firewallem a pritom komunikace nejde pres server? a neda se to nahodou na tom serveru sniffovat? ok, muzeme jeste sifrovat pres public & private keys :-)...
>> v tý místnosti je vás třeba i padesát

Vzdyt to neni nic vyjimecneho
Sojkovec... já nevím, kam chodíš, na mne je většinou moc i 10 lidí v místnosti...
Jde trillian nebo miranda nakonfigurovat pro používání více uživateli?
Miranda jo. Vytvořením profilu.
Nevi nekdo jak v tom SIMu zakazu aby to na me blikalo kdyz jsem offline?
2 e-Jirka: Co presne na tebe blika? btw kdyz chci byt offline, tak vypnu sim ;-) tot muj nazor