Redaktor

Hledam redaktora pro stranky www.clanky-zajimavosti.aktualne.cz
Piste
Udelam vam tam reklamu atd..
lepsis se :-)
v cem se lepsim?
v kradeni clanku z www.ziki.cz
1. neni to z www.ziki.cz ale z www.svetpocitacu.com
2. dole na konci clanu je udany "Zdroj: Svět Počítačů"
Tak vis co mi muzes....
myslel sem spis design .. a je fakt ze clanky bys mel psat sam
design neni ukradeny! Je to jedna ze šablon na www.supersvet.cz k phpRS
Clanky jsem si nasel, abych nemel prazdnou stranku. Zatim pracuju o jednom clanku do sekce Drby s nazvem: Sazka Arena - Fakt nebo drb?!
aha, tak sorry .. nelepsis se :-)
HackerXXX: A kdo je autorem na svetpocitacu.com? Myslim, že bys měl uvádět cizí články jen s jeho souhlasem...
Vim, co ti můžu a kdybych doopravdy moh, tak bych ti ji klidně nakopal...
:-O
>>> Zatim pracuju o jednom clanku do sekce Drby s nazvem: Sazka Arena - Fakt nebo drb?!

toto:
http://www.clanky-zajimavosti.aktualne.cz/home/view.php?cisloclanku=2004062004

...je vysledek tve prace? Jestli ano, tak muzes IMHO nabirat redaktory i v materske skolce :D Tohle prece neni zadnej clanek, nanejvis tak hodne spatna anotace...
Hele já nevim, ale ta stránka se navíc v Opeře zobrazuje divně a bejt redaktorem v nefunkčích stránkách?!
Broli: neni to _clanek_, ale lepsi nez materska skola urcite... zas tak hrozny to neni (imHo)
Pokud jde o Operu tak ty stránky jsou delany v tabulkach a u stranek ktery jsou v tabulkach mam taky problemy ...
ses prase .. na tu cestinu se neda divat .. to uz bylo lepsi kdyz si ty clanky krad :-D navic sou to ve vetsine pripadu clanky co se nikoho netykaji a sou nezajimavy .. je to jako - dam tam vsechno na co nahodou narazim .. za mesic te to prestane bavit
>> hrály Češi s Kanadou?
>> České Republiky.
>> tribůnách
>> se prolamovali kovové konstrukce
>> mrtvích


Pokud bych nahodou dostal chut cist bulvar, tak zkusim radsi Blesk - tam aspon neni tolik hrubek.