Modre E se ma vylepsovat

Heh, zaslechl jsem, ze Microsoftaci budou zase predelavat IEcko, nejaky pop-up blockery, taby (!), alpha canal pro IE apod. Co si o tom myslite? IMHO to bude spise potiz, protoze tu stale je IE6.
http://4004.blogspot.com/2004/06/ie-se-bude-vylepovat-meme-ekat-ie7.html
To je mi jedno. Já už jsem na IE dočista zapomněl. Používám pouze Operu.
No mne to je take jedno, spis bude problem delat veci pro IE6 a IE6SP2 zvlast.
No bylo na čase. Zjevně si Microsoft uvědomuje, že by mohl ztratit pozici na trhu...
Proč? Když microsoft objeví konkurenta, tak musí ten jeho produkt "okopírovat", a tím získat zpět monopol.
Tomík: M$ je uz v haji, to nenapravi...
Tak nebo onak, stejně se při tvorbě webů budeme muset pořád ohlížet na IE6, stejně jako teď na IE5.5.
Kvůli tomu, že nějaká nová verze zvládne část toho, co jiné prohlížeče umí už dávno, se uživatelé Mozilly nebo Opery přece nevrátí pod křídla Malého Měkkého Billa...
Možná by už MS mohl konečně udělat svůj MSIE i ve verzi pro Linux. Když dělám nějaké úpravy na svých stránkách (nemyslím na WZ, ty mám jednoduché), tak musím shánět v okolí nějaké PC s Windows, abych se mohl podívat, jak ta stránka vypadá v MSIE (v každé verzi samozřejmě jinak). Je to docela zdržující.
Jenom aby nepřidali funkce a nevykašlaly se na ty desítky zásadních bugů, co MSIE má...
Ale jak píše Freya, pro webmastery to nemá zásadní význam - ladit se zatím "musí" min. pro verzi 5+, a tímhle by se to nezměnilo. Možná za pár let...
nevykašlali
Freya: Stare bugy mozna opravi s tim, ze se objevi tak dvojnasobek novych :-)
Ty změny souvisí s dlouho ohlašovaným Service Packem 2 pro WinXP, který má vyjít asi za 2 měsíce (nedávno byl uvolněn pro betatestery SP2 Release Candidate 2)

BTW - to bude poslední verze IE, další už budou neoddělitelně integrované v jádru Win.
Hm ;-) .... chraň je ruka-páně, že to budou změny k lepšímu :-)
DoubleThink:: No takže to bude ještě horší, než jsme čekali. Toje teda dobrý.
> další už budou neoddělitelně integrované v jádru Win.

Zlo zapouští kořeny stále hlouběji do prohnilých propastí Microsoftích výplodů a náš zvrácený svět se řítí do horoucích pekel. Hezké.
Co bych si počala bez svého drahého Firefoxe...

Michael Le >> ruka páně se píše bez pomlčky :-)