E-mail

Nazdar všici. Strašně nutně potřebuju jestli někdo neznáte nějakou adresu kde se dají vyhledávat e-mailové adresy! Je to důležitý tak prosím pište! Díky moc!
To chceš spamovat či co ?! :-(
Ne potřebuju mail na kamoše na kteryho nemam jinej kontakt. Spam mi chodi tak casto, ze fakt nemusim...
tezko neco takovyho najdes .. seznam prece "chrani" a "nezverejnuje" nase emaily
No tak mi please poraďte! Je to fakt důležitý...
Neco jsem videl na jyxu, ale jisty si nejsem...
jyxo.cz, jestli ma nekde ten tvuj znamek mail uveden u nicku ve foru, atp., pak ho najde.
Nebo ho zkus najít přes ICQ
>> Nebo ho zkus najít přes ICQ

IMHO to uz nejde. ICQ mi prestalo zobrazovat emaily lidi. Napsal jsem na support, odpovedeli, ze je to tak schvalne, prave kvuli tomuhle.
Ne, nick neznam. Jediny co znam je jmeno a prijmeni. Jeste bydliste, ale to je mi na netu na h :o) No co se dá dělat...
posli mu dopis :-)
Poštovní holubi ještě nevymřeli :-)
Nebo mu zavolej (má-li pevnou linku, použij telefonní seznam).
No tak Vám všem pěkně děkuju :o) Ptám se na zjištění mailu a dostanu tunu rad jak ho kontaktovat alternativně... Ale stejně díkec!
poslal bych mu dopis, kde uvedes svoji emailovou adresu, a pokud bude sam chtit, ozve se
A hledat v Googlu jeho jmeno nejde? Ja jsem se o sobe dozvedel veci! :D
jo, googlování je skvělá věc! Prostě tam napiš jeho jméno a příjmení, a jestli jeho mailová adresa někde na netu veřejně existuje, pravděpodobně ji najdeš .o)