Jakej p2p program (ne)používáte?

Tak dal bych to dohromady, když bych nasdílel 30 CD s free OS. Mnozí však takovou možnost nemají.
dc - prijdte nekdy na ddomek.no-ip.info:21 :D
Hele... otevři si malování, dej si co největší rozměry a ukládej si bmp obrázky... za chvíli budeš spokojenej ;)
> Nechápu, jak někdo může dát dokupy 20GB legálních dat.

Já mám přes Sambu 200GB Linuxů ;))
A k čemu potřebujete sdílet legální data? To vás hryže svědomí?;-) Stejně stahujete nelegální filmy a hudbu atd....
Podle mě je DC nahovno - opmala tychlost(většinou), potřeba sdílet(většino) a jiné......
Pokud mate takové problémy s DC++ ,že musíte sdílet xx GB , tak si stáhněte "Share Faker" a tam si naklikejte klidně 300 GB a stahujte,stahujte,stahujte
LukasX: Asi DC neznas. Na nejvetsi hub na svete ti staci 1 GB share...
to LukasX: jen pockej az budes mit vsude perm ban
LukasX: FakeShare se da jednoduse detekovat. ja za ne kopu na 100let, to staci...
LukasX: Kdyby to tak dělali všichni, tak by sis stáhnul tak maximálně velké HOVNO, tohle je svinstvo.....
LukasX: a btw. proc by sis stahoval FakeSharer? proc neudelas FakeShare sam, rucne?
a na jakym hubu mirrda? by me teda fuckt zajimalo :D ... btw ty poznas FKAE SHARE? tak jestli mas hub s 10 lidma se ani nedivim ...
Dyk ja vam to rikam proto, ze si tady furt stezujete, ohledne sdileni...!


Ja pouzivam DC++ , sdilim 25GB(cca) a sem spokojenej. Nastahoval sem uz tak asi 1,5 GB a je to v poho.
Na MP3 je nejlepsi WinMX - Ale nejsou tam český :-(
22kozoroh: na hubu se 130 lidma
4Kit: ten postup je dobrej, pokud neumis psat jen na icq ty dylinko :DD
nejlepcejsí je morpheus. spojuje asi 7 vyhledavacich programu do jednoho (vcetne Kazaay Lite, Dc++ ....) www.morpheus.com
by me zajimalo jak spojuje dc++ :}
Jako ze vyhledava, vahledava,kdyz nic nenajde, pouzije DC++

zatim jsem tam nasel uplne vsechno co jsem hledal
kdyz nic nenajde, spusti dc++? :}
kdyz nic nenajde, spusti dc++? :}
Pat: Jasne, neznaaas :o)
Btw DC proste rulezz, ale neco na nem neni a na tyhle veci je Bittorent (azureus)...
DC uplne r0x, jedine cehosem si vsim bylo yo ze novinky se tam objevej az pozdej (obcas o dost pozdej) nez treba na Torrentu. Ale torrent mi obcas zere celej upload bandwith - nevyovuje.