Kazaa

Proč mě kazaa piše když chcu něco downloadnout : "Je třeba více zdrojů" ?
a když "dalkově ve frontě"?
Je to rozbitý.... :-)
Když je třeba více zdrojů, tak to nepude protože to nemá dostatek lidí, aby to mělo cenu stahovat. Dálkově ve frontě, tak je to o něco lepší než první případ, ale pořád na prd :-) Prostě nic nestáhneš.
Já si vždycky počkam, až to budou mít tak 2-3 lidi a pak to začnu stahovat... Abych se dopídil nějaký slušný rychlosti a ne 1 kb/s :-(
Kazaa je na nic, dc rulez ;)
kazaa sux
dc++ = @!#$, musis vzdycky sdilet tak min. 20gb
na nejvetsim hubu kam se pripojuju je min share 5gb, na nejmensim 1gb
Potemkin: Na nejvetsim hubu na svete /ceskym/ musis sdilet 1GB, coz vubec neni moc.
Jak je to stim spyware v kazee?
Spyware ma jenom KMD (KaZaA Media Desktop). KaZaA Lite, K++ atd. ho nemaji.
potemkin je lama, tralala
btw na dc nadavaji jen ti, co si ho nedavaji :}
Myslím, že nejmíň půlka lidí, co nadávají na Kazu, ji taky pořádně neznají a akorát si přijdou hrozně drsní. Kazaa Lite je příjemná a pohodlná věc.
Freya: souhlas, ono to možná někdy není úplně 100%ní , ale rozhodně nejlepší...
kazaa neni organizovana, kazdej sdili co chce, nikdo to nekontroluje..
Copak stojím o to, aby mě někdo kontroloval? :-/ Mám jakýs takýs čuch a poprzněné soubory poznám sama, nikdo se mi nemusí hrabat ve složce a kecat mi do toho, co sdílím nebo nesdílím.
a ty uz si dc zkousela?
Ano. Ne, že by to bylo špatné, ale K-Lite je mi sympatičtější.
na kaze se da i neco stahnout?
kazaa sux!
Pokud vím, tak Kazaa zatím nejede v Linuxu, zatím co DC++ jede. Změnilo se něco?
Pat: MP3 se dají stáhnout v pohodě, na filmy je IMHO prakticky nepoužitelná....
Já už jsem odtamtud nasosala filmů... Ach jo, to je ale hnusné nenávisti vůči mému oblíbenému softíku :-(
No, možná je to tím, že já většinou sháním takové dost nestandartní filmy:-)

Já jinak Kazu nenenávidím (jak se to sakra neguje). Taky ji používám, jak jsem psal výše, jenom mi tam ti useři přijdou takoví víc nespolehliví. Je tam v podstatě anarchie, každý se ti bez výčitek svědomí odpojí...A když stahuješ film, který mají dva lidi, tak je to docela zásadní problém:-(
Heh, teď jsem si stáhnul z DC Shreka 2 a je tam polský simultánní překlad. Grrrr. To ti volové neumí číst, že jim nestačí titulky?! :-/