:: Toy story ::

Ja sem heker, aspon to o me vsichni rikaji, jmenuju se Franta Policka ale ne inetu me vsichni znaji jako fr4nt4, mam WindowsXP a umim s nim velky veci, nejvic me bavi shazovat stroje s NTckama treba s WinNuke...to me f4|<7 bavi! Kdyz sme u toho nyku fr4nt4, moc lidi nevi ze 4==a nebo tak neco, taky se vyzivam v hekovani programu, zrovna vcera sem heknul QuakeIIIA, otevrel sem si konzoly a pridal sem si zivoty a vsechny zbrane( raylgun mam nejradsi) Bracha na me koukal jakko na boha :-) to byl smylik taky sem si pred tydnem vyhytal zkratky treba LUL-to prej znamena ze se jako smeju :-D IMHO nejvic hekerskej program co me fakt bavi je HekTek tam hekuju microsoft.com (tj default pozn.aut.) Je to skvely bejt heker, vy kdoz mi chcete napsat, mejlůjte na Policka.Joska@mlikarny.cz - to je otcovo mejl ja totiz nemam internet doma(teda ani pocitac) tak k nemu chodim serfovat do prace, jako predmet (Subject:) dejte "Pro Frantu" a on mi to preda, jeste kratce neco o sobe: posloucham Eifelll65 a Scooter(mam rad dechno ale to ste urcite poznali sami LUL).
To bude zatim vsechno, jeste se ozvu PTW jestli chce nekto pomoct s instalaci triady(Apač, PHP, SQL) tak mejlůjte, díky
LUL ;)
WinNuke - to znam, mam, ale nikdy mi to nešlo. Stači vyplnit IP, ale jaka?
LukasX: To je joke bo to myslis vazne?!
hezke vyznani ... :-))
to je brutál. dechno mě dostalo. ale i další :))
LUL, LOL
Pravda
JMENA LIDI, OPERACNICH SYSTEMU JSOU SMYSLENA, PRI TVORBE TOHOTO PRIBEHU NEBYLO (ANI UMYSLNE) UBLIZENO ZADNEMU ZVIRETI
Po uspechu prvniho dilu (prisla mi nabidka na zfilmovani od Terryho Gilliama :D ) je tu dalsi smrst v podobe II.dilu, takze se pohodne usadte, pripoutejte se prosim protoze prave zacinameee...


Ja byl strasna lama, kdy? no pred rokem jaxem to sem tenkrat psal, to musim uznat. Rikal sem ze sem heker ale nic sem o tom newedel! Ted uz je to neco jineho. Uz vim ze neni jenom heking - taky frekink a krekink LUL
Uz sem o tom precet moc veci na internetu, uz mam dokonce i pocitac doma. Nejznamejsi heker je Kevin Mitnik, to je muj vzor! Precet sem od nej spoustu clanku a nejvic se mi libilo jak hekoval automat na kafe. Segra ma kramy je to krava, porad se taha s tim Jirkou a sou porad zalezli u ni v pokoji. Ten Jirka co s ni chodi je taky peknej CUAK (to je jako c.u.r.a.k :D) porad neco keca o textovym rezimu a AIXu, no uznejte ze kdo neumi obsluhovat okna je OUT a dost! Mam rad coca-colu muzu ji pit porad (i Kevin ji mel rad) Uz musim koncit mam na Xchatu domluvenou schuzku v sekci hekink (tam se clovek neco dozvi) B3N

ROFL
jinxx: Pěkně jsi mě dostal. A já si po prvním dílu myslel, že jsi magor :-)
Vostrý. Bude trojka :))?
Ještě jeden! Ještě jeden! Ještě jeden! Ještě jeden! Ještě jeden!
:-)))
Ještě, magore! Fandím! :D
Krytýýýý!

Jen pro zajímavost já používám: WWWHack, WinNuke, Brutus, FTPLogr a jeste dalsi... no to je jedno
Jeje, takovejch 'hekeru' tu v Klacikove mame :-))))
Heker se do počítačů dostává, ale neničí jejich funkčnoust (max. něco nenápadně pozmění). Jeho činnost spočívá především v prolamování hesel (a s tím souvisejícím sociálním inženýrstvím, které je pro hekera často nezbytné).
Jako nesmyslnejch blbostí už sem přečetl hromadu ale dohle bylo vážně pěkný .. skus něco jako stránkovej příběh .. aspoň bude legrace :-)
http://www.srandicky.cz/texty/text.php?id=78&urlkategorie=Povídky&pocatek=0&npocatek=0
nebo taky neco takovyhoo LOL

Mail na helpdesk
Dobrý den,

Když chci zkopírovat film na disketu, tak když dám "vložit", tak se mi objeví hláška, že na disku A:\ není dostatek místa. Musím tedy dát "vložit zástupce" a potom už se film na disketu vejde. Problém nastane, pokud ho chci spustit na jiném PC, objeví se mi "zástupce nebyl nalezen", přitom v mém PC ten film z té diskety normálně spustím. Čím to? Miluše Peštuková

Nipale, nipale...to si jeste povime ;D
jinxx: kdy?... nech mi plz v mojem nejoblíbenějším adresáři soubor, jestli si to se mnou chceš povědět ;)
Nípal: wow ja si nic dokazovat nepotrebuju driv jo ale uz sem na to starej :D