! FOTOGRAFIE FREYI !

tady jsou linky na její fotky, co se mi povedly vyšťourat. Není to nic moc ale obrázek si uděláte...

http://freya.webz.cz/fotky/freya/freya1.jpg
http://freya.webz.cz/fotky/freya/freya3.jpg
http://freya.webz.cz/fotky/freya/freya5.jpg
Freya je drsna holka :)
LOL :))
Podle té třetí fotky soudím, že se Freya chystá do Afghanistánu :-)
(i když netuším, jak se jim bude líbit ten šátek)
Safra, příště budu obrázky muset pojmenovávat nějak méně intuitivně... tak jo, užijte si je :-)
Abych v tom udělala trochu pořádek, tak dodávám, že na té první mi je asi 15 nebo 16 a ta poslední je 3 dny stará.
Jo, jsou pojmenovane fakt intuitivne. Taky jsem k nim dosel, jen me nenapadlo je zverejnit :-). A na tu prvni si taky vzpominam, jednoho casu byla na webu.
Ale kam se ztratila freya2.jpg a freya4.jpg (Zverejnit! Zverejnit!) ?
Abyste se nedivili kvuli threadu Prazdniny, odjizdim nakonec az zitra rano.
fakt, vic uz se mi vyhrabat nepodarilo. uprime receno: poradne se mi do toho polozit nechce, prece jen by to byl velky zasah do freyina soukromi. a takovou milou holčinu přece nebudu nasírat:-)
Na freya5.jpg je odkaz přímo na webu, a to docela "na ráně", tak nevim, o co vám jde...
Nevím, jak moc je Freya milá... Ale dobře, presumpce neviny... :o)
2 a 4 už jsem smázla, protože je taky někdo vyhrabal a uveřejnil, kde neměl. A tyhlety přejmenuju, jen co bude chvíle času :-)
1 a 3 už taky nejde :(
Ale jde ;-)
No soukromí je každýho věc. Když už mervomocí zneveřejnit ty fotky, tak je smaž, protože jinak se na to stejně příde. To mi věř.
Hej, tak tuhle akci jsem nějak propásl :(
Má ještě někdo ty fotky?
Mám je sice stažené, ale pochybuji, že by Freya souhlasila s jejich dalším šířením. Zkrátka jsi to propásl.
Ježiši co blbnete ? tak tam měla fotky no a?
Takových sou na netu megatuny ..
Lidi lidi kam to tu spěje asi se zas na rok odmlčím :-))
Mike: ale Freya je Freya...
Mno ... a dál ?
... no to je jedno nebudem to řešit
Freya právě neni tuctová hloupá blondýna, kterých je právě na webu megatuny. A o to tu jde.
To sem přece neřekl..
ona Freya není tuctová, dokonce ani půltuctová:) Je to člověk co píše supr recenze a (x)html docela rozumí. Proto je na tomto foru docela osobnost a proto by chtěl mít každý její fotku doma v pokojíčku, nejlépe s podpisem. No to už trochu přeháním ale vy víte co myslim. BTW: Freyo proč vlastně nechceš zveřejnit své foto? Myslim si, že se nemáš za co stydět a hodně lidí by tvoje fotka potěšila a to nejen na duši:)
Měli byste pochopit, že net už není tak anonymní jak býval...
Majkls >> nesmazala jsem je a stejně pochybuju, že se na ně znova přijde. Jestli myslíš, že je objevíš, tak do toho - máš volné pole působnosti :-)

> BTW: Freyo proč vlastně nechceš zveřejnit své foto?
...přece proto, abych se nezařadila mezi ty megatuny ;-)
Neberu to nějak striktně a dřív jsem některé z těch fotek měla přímo na webu, ale myslím, že s exhibicionismem by se to nemělo přehánět...
<HTML>Fotka je fotka... nicmene holku jsem jiz v zivote videl, nahou take a z hmoha pohledu :) Kdyz nekdo bude mit foto kde je freya naha mrknu na to.... stacila by i fotomontaz pro zasmani ;)</HTML>
koukám, že i moderátoři mají smysl pro humor:) to je nezvyklé :-)
:-D
sapfo >>
Moderátoři: měli, mají, budou mít
Já: neměl jsem, nemám, nebudu mít