Mozilla

Jakou pouzivate verzi Mozilly a jaky vzhled mate nejradeji?

Já: 1.7 a vzhled Smoke a Atlas
Já mam Firefox 0.8 skin nevim
Já mozillu nepoužívám, ale tuším, že mám Firebird 0.7 (nebo 0.6)... já používám mnohem lepší prohlížeč (ne, IE to fakt není, i když je taky celkem dobrej)... OPERU 7.51 ;)

Bych trochu ten topic poupravil - jaký brauzr používáte a jakou verzi? a můžete i napsat proč.
Já sem sice mozillu měl ale moc mě nechytla skončil sem u Myie2 to se mi líbí nejvíc
Občas používám Operu, ale v poslední době mě chytla Mozilla. Myie2 nemám na co nainstalovat, nemohu tedy porovnat. Viděl jsem jen nějaké screenshoty.
Ja fandím IE, MyIE, MyIE2 (i když to má svý mouchy). Z Mozilly určitě bych preferoval FIREFOX. NN a Opera ?

:-)
MyIE2, Mozilla, Firefox, Galeon, atp.
Je fakt, že z Mozilly používám pouze browser a tak by mi možná ohnivá liška vyhovovala lépe. Jak jsem již psal, MSIE, MyIE ani MyIE2 u mne nepřichází v úvahu.
vyte co me sere u mozilly... Na nejakejch strankach se mi misto ž zobrazuje nejakej obrazkovej otaznik
Týká se to písmen "žšťŽŠŤ". Je to odlišnost mezi slušovickou sadou windows-1250 a standardní ISO-8859-2. To jsou jen špatně napsané stránky, u kterých autor dlabe na čtenáře. Přitom stačí uvést v hlavičce jeden řádek deklarace použité znakové sady a článek si přečte každý.

Ty chybující stránky prostě píší lamy, kteří nevědí nic o kódování českých znaků.
A dobrý prohlížeč by si stím měl právě poradit...
Dobrý prohlížeč, jako například Mozilla, si s tím poradí, pokud je ta čeština správně nadeklarovaná. Když napíši web ve standardním kódování a neuvedu to v hlavičce, tak to MSIE také zobrazí špatně, protože implicitně předpokládá slušovické kódování.
Napsal sem dobrý prohlížeč, o ie sem neřekl ani slovo :-)
btw s ie se mi to teda ještě nestalo že by zobrazila kódování špatně..
Protože každý, kdo píše prezentace ve standardním kódování, toto kódování v hlavičce vyznačí. Kdybych tu hlavičku odstranil, tak to MSIE zobrazí špatně. Uživatelé píšící ve slušovickém kódování na to často dlabou. Je to dáno výchozím nastavením prohlížeče.

Řešením by mohlo být default nastavení Mozilly na windows-1250:
Úpravy -> Předvolby -> Prohlížeč -> Jazyky -> Výchozí znaková sada -> Central European (Windows-1250)
MyIE2, Opera, Firefox, IE6
MyIE2 akorad kopirujou Mozillu
Ale je to nadstavba na IE a ne na Mozillu.. takže nekopírujou
Opera má jednu nepříjemnou vadu, totiž ono, když už máte plnější cache, tak jí hrozně dlouho trvá, než se načte.
To je dáno spíš použitým filesystémem. Mám v cache Opery cca 7000 souborů a je to o něco lenošnější, než když je cache prázdná. Zkus ji nastavit menší.
Opera 7.51 se svym upravenym skinem nebo my_opera_standard.
Mozzila mě vůbec ničim neokouzzlila a skiny už to taky nespravily.
Operu sem zkoušel taky, ale ta mi co 5 minut padala což mě odradilo od dalšího používání
> MyIE2 akorad kopirujou Mozillu


Mě spíš připadá, že je to spíš podobný Opeře...
Spíš je to podobný IEčku... alespoň co se jádra týče, tak se určitě nepletu :D
Mike: Opera mi jede klidně i měsíc v kuse s 60ti otevřenými panely (jsem líný je zavírat). Chyba bude asi v něčem jiném.
Nípal: Jasně, používá jádro IE, já spíš myslel vzhledem...