Jaké připojení k Internetu?

Začínal jsem na telefonní lince přes www.volny.cz. Teď jedu přes UPC kabel. Je to spolehlivé ale poměrně drahé. Vím že existuje řada sítí, kabelových, radiových, přes skleněné vlákno..

Všechno má své výhody a nevýhody, rozhoduje cena, rychlost a dostupnost. Jaké máte zkušenosti vy ostatní? ... Pěkný den zatím. j3h.
eurotel je to spolehlive ;-) ale drahe.... no v rijnu tu udelaji APcko tak budu mit wi-fi
Připojení přes místní kabelovku - 455 měsíčně, spolehlivý :)
pres kabelovku, je to spolehlivy a hlavne rychlyyyyyyyyyyyyyyyyyy
je to i s programovou nabidkou, takze je i na co koukat, kdyz neni co delat na netu. cena 1500/mesicne, ale jelikoz si to muzu nechat napsat jako sluzebni vydaje tak mi to nic nestoji
a pokud de o tu rychlost, bezne mam prichozi rychlost neco pres 2mbity, a to se to stahuje :)
Já - WiFi, 360 Kč měsíčně, 256 kbps, bez omezení objemu dat. Co víc si přát :)
Nípal: Sme u stejny firmy, vicemene :-)

330 Kc . mesic-1 @ 200 kbps - kabel. no limits.
1000 Kc : unlimited, 2/0,5 mbps!
V lepším případě : 15 mbps
je to limited a taky mame neverejnou ip...
Zavidim,
ja jsem zatim furt na contactelu (dial up)
46kbs-1 a drahy.

Jenze ziju u rodicu a ti nic lepsiho nechtej :((
No co může být lepšího než chello classic ?
Já mám dial-up, je to pomalé a nespolehlivé :-)
Revealman: mam ho taky, ale mozna bych radsi CDMA, diky te prenositelnosti.
Revealman: Samozřejmě, levnějšího :)
No dobře, ale ta kabelovka není UPC - ta JE drahá.
2pat : já mám unlimited, mám vlastní připojení, ale karneval mi ho jakýmsi způsobem dodává :)
kolik platis?
1000 Kč
Tak ja teda ne, ale my rodice :)
Hehe, Chello zrychluje, 2× zrychleni, cena stejna, budu ted mit 1.5Mbit za 1200
"Je toto mozne?" tvuj tata dela u karnevalu nebo co? :)
nene :)
je to tajemstvi? :}
Já jedu přes dial up - co víc si přát?
ted mam na zkousku eurotel express .. neni to nejrychlejsi ale staci to, rychlost tvrdi okolo 1Mb/s, ale zalezi na signalu (daj vam k tomu i antenu, ale tezko rict jestli zadarmo :-) ), cena taky neni nejhorsi, neomezeny data sou velky plus, ale ten software se mi vubec nelibi .. delal to nejakej amater :-) navic kdyz spadne modem (baterka, nebo nejaky nahodny vypnuti) spadne mi cely pc .. taky se mi nelibi ze to musim porad zapinat a pripojovat, ale je to tim ze sem zlenivel na kabelovce :-) u ty mam 5Mb/s za 250Kcs .. ale jen 600MB na mesic + 1MB pres limit