Co vy a KONOPÍ ?

Co vy a KONOPÍ ?
Na konopném provaze se perfektně oběšuje ;-)
Co by ...
nepouzivam, nepestuju a ani nevim kde to prodavaj
HackerXXX: nezatloukej! nebo na tebe dám detektor lži :)
Já taky ne!
nepouzivam, nepestuju, ale vim kde to sehnat
cb: a moh bys bejt tak hodnej a předal tu cennou informaci policii? :)
pouzivam, pestuju, a vim kde to sehnat :-D
Nikdo mi nebude měnit mé ftipné nadpisy!
Bubák: ááá... ještě adresu a obratem vám tam někoho pošleme... :-D
hanyZ: a co by tady asi tak dělaly sovy? :-O
Už toho mám dost!
Nípal: A koho pak?
Bubák: někoho, pane Andersone.
Nípal: Sovy nejsou tím, čím se zdají být ...
Nípal: nejakymu konkretnimu policajtovi?
hanyZ: aha, zajímavý postřeh! opravdu. mám teď každou sovu zastřelit, prohlédnout a pohřbít žehem, abych byl prost důkazních materiálů?
cb: Třeba. Žádného neznám, ale jeden z těch policajtů má tuším číslo 158.
Konopná zmrzlina

K avízované dobrotě potřebujete jen 15-20g konopí, které spolu s půl litrem smetany a lžičkou lecitinových granulí minutu nebo dvě důkladně mixujte.

Vzniklou hmotu pak přelijte do rendlíku s dvojitým dnem a deset minut ji hřejte na sporáku – pozor ať vám ze smetany nevznikne tvaroh, k přípravě zmrzliny postačí velmi mírný plamen.

Poté směs přelijte nazpět do mixéru, smíchejte s několika lžícemi medu a špetkou vanilkové esence a nechejte uležet v ledničce. Nádobu pak opět nasaďte na mixér a přidejte do ní jedno syrové vejce.

Nechejte ho zapnutý na plný výkon do doby, než se začne na hladině tvořit hustá pěna – teprve poté se může zmrzlina přelít do čisté plastikové krabičky a nechat na několik hodin zatuhnout v mrazáku. Za horkých okamžiků vašich dnů nemůže být lepšího osvěžení…
Bubák: zajímavé. a tys už to někdy okusil?
Ne zatim jenom kolacky...... :-S
Nípal: Obyčejné "Nepruď " by stačilo ... ;-)

Zažívám již od rána velmi inspirativní kocovinu, takže se všem omlouvám za občas složitěji-pochopitelné příspěvky :-D

Jo a abych byl upřímný, tak KONOPÍ jsem už několikrát vyzkoušel, nejsilnějším zážitkem pak byla má hra na kytaru, člověk by nevěřil, kolik práce dá zhulenému hanyZovi udržet rytmus dvouakordové písně od Mňágy a Žďorp ... :-/
Bubák : U nás v Ostravě jsem tuto zmrzlinu bohužel ještě nikde prodávat neviděl :-( Možná v Brně, tam mají kromě metra údajně všechno ....
hanyZ: a udržel?