A jéje...google...

Dostal jsem blbý jméno, budu si asi muset dát jinou přezdívku ;-)

Když jsem hledal slova Michael Le's Webpage, zjevilo se mi toto :
http://www-inst.eecs.berkeley.edu/~cs61c-rb/

Což se mnou vůbec nesouvisí .... A jak jste na tom vy? ;-)
Stejně :-)
Já jsem spokojen:-)
Já sem na šestý straně :-( Přede mnou sou mecové snad i z uzbekystánu...
ja sem nasel moje, ale i neco jineho

hacker xxx / hackerxxx - 100% Sex - hacker xxx / hackerxxx
hackerxxx - bumsen - anal sex - teen sex - muschi
hackerxxx - sniffer, viren, hackertools, firewall security tipps
V celosvětovém Googlu jsem na dotaz "freya" až na čtvrté straně :-/
V googlím vyhledávání českých stránek a v Jyxu na prvním místě...

Optimalizovat svoje stránky na vlastní jméno není až takový problém, horší to už je, když chcete návštěvníky nalákat na nějaké opravdu hledané fráze, a teď nemyslím zrovna "lebeční index" :-)
Ha... to mě nenapadlo, hledat jenom v česky... to jsem taky ( v googlu i jixu ) na prvním místě :-)
zkuste si vyhledat Tonik. hodi to spoustu odkazu na napojovy listky restauraci a baru... ;-) ale v jyxu jsem prvni, v celosvetovym v google na prvni strane celkem navrchu (strankuju to po sto odkazech) a v ceskym v google druhej.
Freya: Kdo Ti může za to, že sis zvolila nick podle bohyně lásky a plodnosti :-)
Problém je v tom, že když si poprvé vybíráme nick, tak většinou víme houby o SEO. Nepočítala jsem tehdy s tím, že budu ve vyhledávači konkurovat třeba stránce, která prodává spodní prádlo :-)
Freya: Ty máš jen 390 000 záznamů, já jich mám 40 600 000. Ovšem já jsem svůj nick dostal podle postavy z knížky a pak jsem si na něj jen zvykl. Anonymitu mi však nepřináší a ani se už o to moc nesnažím.

Když dám do Googla své jméno a příjmení, vyskočí na mne 4660 odkazů a většina z nich je mých.
No já sem teda paradoxně v googlu na prvním, v jyxu na druhým :)) Zajímavý, že jyxo narozdíl od googla nebere v úvahu doménu.
Já sem v google i jyxu na prvním místě....v jyxu je za mnou John Kerry ;)
Když už jsme u toho předhánění se, tak mám při zadání svého jména v Goole prvních 6 pozic.
Ach jo. zase sem něco řek.
len 3 a vsetky moje
bez 707 4.410.000 a viac ako natretiu stranu sa mi nexcelo, inac ani jedna moja
Google all: 3., 5., ..... z 143,000
Google cz: 1. - 4. , ..... z 3,820
Jyxo : 1. - 9., ..... z 618
není to tak špatný :-)
lol, ja mam v googlu v celosvetovym hledani celou prvni stranku :)) a pulku dalsi stranky. hmm a jyxo? podobne. skoro cela prvni strana - az na jeden odkaz. dokonce to naslo muj e-mail ;))
hehe. ja to zkouset nebudu.. a nebo.. udelam vam radost :-):
naslo to 8,370,000 záznamů. a sebe hlůedat nebudu
ale na moje jmén, to je neco jineho.. tam pak znam temer kazdeho :-).
nebo aspon dotycneho rodinu.. :D
Google - world: Sojka - 5. misto
Google - world: Sojkovec - 3. misto

Google - czech: Sojka - 2. misto
Google - czech: Sojkovec - 2. misto

Jyxo: Sojka - 2. misto
Jyxo: Sojkovec - 1. misto
musim si jedinecnost sveho nicku udrzet :))
Nó jako Eagleeye jsem se ve světě ani nenašel :-))), protože na nějaké 10 stránce byly pořád odkazy na nějakej digitální optický zoomer a v čechách jsem měl asi 6 prvních míst.

Ale s Foxcentrum je to nádhera. Google 143 odkazů, všechny moje a v jyxo podobně, akorát o polovinu méně :-))
Já začínám přemýšlet o změně přezdívky?

Třeba dostdobrejboreccosenudiataktravidnynanetu a byl bych první všude!
Měnit si zaběhnutý nick je myslím dost nepříjemné... to už je lepší nastudovat SEO a prokopat ve v Googlu až nahoru za každou cenu ;-)
meca: i tak na tu vesnici ve Skotsku stejne nemas... ta se jmenuje:

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch