Dopravní prostředky MHD

Míro, vy máte v Brně tak hezké dopravní prostředky ,myšleno v MHD,
(http://www.dpmb.cz/vozidla.asp)? :)

U nás jezdí strašné autobusy i tramvaje...některé by si zasloužili i hodnocení "POHŘEBÁK ROKU".

Zajímalo by mne, jaká je úroveň dopr. prostř. ve vašich městech. Neváhejte a pište ;-)
Hradec Králové:

Metro ani šaliny tady nenajdete, akorát troleje a autobusy (některý ve špičkovým stavu)
<HTML>Michael Le: takhle hezky opravdu vypadaji... ale jen do doby nez vyjedou do provozu z vyrobny... je to jako vsude.. sprejeri a nejen oni se to snazi s/zkraslit smym "talentem"</HTML>
Richard> ;-)
U nas jezdej akorat asi tak 4 autobusy ;)
Karlovy Vary: autobusy - normal a "čabajky" + koňská spřežení (v lázeňské sezóně:-)
Usti nad Orlici - metro je tu vyborny, kazdej rok mame novy soupravy, nadzemka taky ujde, tramvaje luxusni, autobusy uz tu nejezdi, mame tu jen par novych troleji mercedes .. cestovani vlakem po meste taky neni spatny, ale je tu asi jenom 1500zastavek, takze vetsina mesta neni pokryta .. a to vse samozrejme zadarmo
aj u vás (Žilina-SK)
lynx: U nas mame jen 1 400 zastavek :-(((
no dobre unás je od dnes 1510 zastáviek, lebo práve dnes otvorili 10 zastáviek pre dopravu teplovzdušnými balónmi.
(nerátam zastávky (55) pre nákladnú dopravu vzducholoďami)
Hmmm, tak pri uz u nas stavi Stargate, ale nevi, kdy bude uveden do provozu, zatim tu mame jen obyc teleporter ze Star Treku :-)
Hviezne brány máme v múzeu, na prepravu po meste je to energeticky neefektívne, ale až dostavajú tú vašu možno ich oprášime.
A čo sa týka teleporterov, tak tie sme modifikovali na teleportné búdky:
natlačíš sa do nej aj s kuframi vytočíš teleportné číslo a vystúpiš skoro okamžite z inej na druhom konci nášho mestečka. a máme AKCIU ! len 15,75 Sk za presun aj s DPH, trvá do konca prázdnin. príď vyskúšať.
Tak já nevim, vy ste nějak pozadu.....my už máme na Ruzyni StarGate půl roku, druhou dodělávaj na Žižkově........... :)
u nas mame nohy (cha cha, stargate, teleporty... pro decka)
Ja mam StarGate pred domem, ale je zajistena iris.
>> ale je zajistena iris

Jojo, visacim zamkem :)
z nakadahu :-))
<HTML>otevira se pohonem z energie nakadrie, pokud to nesezere replikator</HTML>
Ach jo, Taurijci :-))
U nás ve Varech veškerou teleportaci zakázal CML. Tedy Centrální Mozek Lidstva. Prý kvůli humidování amarounů či tak něco...
headlong: StarGate neni teleport :-)
jo, my se mame, ale zajimavejsi jsou prihody v nocnich rozjezdech, to se clovek obcas divi kde se probudil atp. ... nekteri by mohli vypravet :-)))
pridam jednu historku od kamarada, cut&paste:

Hláška týdne: Myslíš ,že su vožralej nebo co ty krávo! Já za to nemůžu ,že su indisponovanej! Řidič noční linky č.98 potom co na něj jedna z cestující řvala že není zvědavá na zvracejícího šoféra.
Nutno dodat,že místo 12minut dlouhé trasy jsem jel tentokrát 34minut.Krom toho ,že od Masné mu cestu radili cestující sem jel uličkami o kterých sem dosud nevědel že vůbec existujou a nevěřili byste kam všude se člověk vleze s busem,si již zmiňovaný řidič dopřál 2 zastávky sám pro sebe-no pro sebe, jednou pro svou moč ,podruhé pro svý již zmiňovaný zvratky.
Ten toho asi už moc nenajezdí...
(tato událost je sepsána podle skutečné události ze dne 21.6.2004 v noční lince autobusu č.98 směr Jírova odjezd z HL.N. 23:30hod. místního času)
mira: to je tedy kanon, a nebude sam..., u nas je taky takovej, jenze se mu na to neprislo (jeste se nepoblil). Proto nerad jezdim busem, kdyz uz, tak vlak, tam to maji prisnejsi.
Taky by mě zajímalo, jak to nakonec vyřeší s těma replikátorama.
Jinak bacha, nakadrie je při velkém odběru velice nestabilní!
čo tak postaviť ešte jeden- dva Temelíny a posichrovať ich nejakým malým studenofúznym reaktoríkom ?