Přestylovala jsem si web...

...a zajímá mě váš názor na tu změnu.

btw: Richarde, už to nevypadá jako vyšívání? ;-)
je to pekny. libi se mi to, ale tamten byl taky peknej!
Koukal jsem, jak to nabíhá a řikal jsem si, je to takový divný... to neni možný! a pak až naběhlo logo a .... super! Je to sice trochu zmatený, ale dost dobrý...
<joke type="trapný">ještě to propojit s /horror :D</joke>

ono to vypadá fakt jako horor (myslím žánr, ne kvalitu zpracování), je to vkusné, ale když obvykle lezu na takový stránky, tak si řeknu:

Je to zombie. Vyšinutá, ale UMÍ, a to je důležitý. Teda nic proti tobě ;)
Teda musím říct, že tohle je lepší, než předtím. Ovšem "Industrial" byl taky pěkný...
Sorry, že píšu podruhé, ale až teď jsem si všiml pěkné věci:

na konci je </freya>. To se mi hodně líbí... Aspoň to vyjadřuje postoj k HTML (XHTML)...

Jak efektní :o)
já to </freya> beru tak, že tam nakonec stejně půjdeme všichni ;)
pěkný..co dodat ;-)
ta cervena desne sviti... svestkova krajka byla lepsi
No je to správně ulítlý.... Nevykládej si to špatně. Co v dnešní době není ulítlý není normální... :)) No ale design není zrovna moje parketa, takže ti k tomu víc neřeknu.
No je to velký kus kvalitní grafické práce......ale, s ohledem na předchozí podoby stránky, pokud extrapoluji tento vývoj......nechystáš náhodou sebevraždu, že ne.. ;))
Holt ten metal nezapre :-))))
po par minutach stravenych na freyawebu: beru to zpatky. asi to byl jenom nezvyk. ale pravda je, ze kdyz si tam neco ctu, porad mi oci klouzou doprava na tu cerevnou... nebo to je schvalne? ;-) jinak ted mi zase nesedi ty ruzovy odkazy... no, uvidime za par dni ;-)
ad růžové odkazy: samozřejmě bych ráda odkazy červené, ale to by na šedém pozadí bylo nečitelné. Uvažuju nad tmavočerveným pozadím u a:hover.

DT >> Nikoli, mám se dobře. Sebevražda je momentálně odložená na neurčito ;-)

Děkuju za ohlasy.
Hmm, má to styl. Ale nic pro slabé povahy...:-)
Jó tak to má něco do sebe! Teď už se tam cítíš jako doma, že? :-)

Ale taky si vzpomínám na ten klidný webík v dávných dobách, to e fakt brutal rozdíl :-)) Ale vypadá to drsně. (A zase se mi líbí ty klikátka XHTML atd., už si to bez nich nedokážu představit :-))
Ja mam tedy osobne radsi svetlejsi weby, ale chapu, ze Freya je naopak ponekud "morbidne" zamerena divcina :)))

Jinak je to ale velice pekne... jako ostatne vzdy ;o)
<HTML>uz je to lepsi nicmene .. no radeji nic</HTML>
Ričrde, to je hrůza. Ty seš jak zedníci. Ty taky jak si nenamíchaj maltu nebo beton sami, tak se jim to furt nelíbí :-))).
ja nevim, pripada mi to moc pesimisticky. chybi mi tam ten prepinac stylu.. ale samozrejme je to velmi kvalitni styl.
Mně se nevíce líbil ten bílý se zelenými lístky.

Ale tohle je taky zajímavé:-)
Super, super, super. Uz jsem se vyjadril ve foru, ale trosinku mi vadi, ze to nejede v IE. Normalne pouzivam Mozillu, ale lepsi IE nez nic a prece jenom, cerny pismo na cernym pozadi bez menu je drsny.
Nejdřív si říkám, proč tam není nic napsáno a pak zjišťuju, že tam je černý písmo. To je naschvál nebo error? (mám IE 5.0)
ani v ie5.5 to jaksi nechodi: menu nikde, pismo cerny na sedym, odkaz na index nahore taky nejakej pochroumanej... zase si vsimnete, kdy az se na to prislo. to je lidi, co nepouziva ie, hura!
Tyve, ta stranka je proste perfektna...