Hokej a vy

Co si myslite o tom jak to nasi prosravaj na turnaji?

Podle mne sou to pekny paka...
Asi to bude tim zemrelim koucem :-(
Já si spíš myslim, že to bude tim - naši hokejisti sou na hoo.
A co se Hlinky týče, tak to na jeho smrt akorát svedou.
Doba slavy jejich pryc zda se byt....
zatim to s nemcema vypada blede :-D
Mno.... tak určitě to na Hlinku svádět nebudou! Nejsou přece cardové. A asi se potřebovali jenom trochu srovnat... podle mě doba slávy se vrací (teda snad). Dyť ste asi vyděli ne? Když trochu hrajou, tak hrajou dost dobře, když nehrajou, tak hrajou na hovno...
Hokej? Neznám, to je nějaký další americký zpěvák? Nezajímá, fakt ne ;)

Hokej, fotbal... reprezentační sport už "není to co bývalo" (ale to nemám ze sebe) :(
ALe třeba tenhle světovej pohár se mi teda líbí... jsou tu přeci jen nejlepší hráči světa...

Na fotbale sou sive taky, ale prostě ty vidim každej den... skoro
>> jsou tu přeci jen nejlepší hráči světa...

LOL

co se tyce toho srovnani meli jen ctrnact dni na to aby se sehrali .. vsak ste vsichni videli ze zacali hrat az v posledni tretine se svedama (ja byl bohuzel v hospode) .. ale vim z doslechu :-)

>> Doba slavy jejich pryc zda se byt....

na prvni pohled zda se byt :-) .. vzpomenme na posledni mistrovstvi u nas .. do posledniho zapasu dali kazdymu banan a stejne skoncili paty (myslim?) .. hokej hrajem dobrej, ale prijde mi ze dokud se nasi nebavi tim ze nekomu davaj na prdel tak nehrajou (viz dneska nemci, i kdyz je fakt, ze jim chytal nejakej kolomaznik) .. a chudak vyborne chytajici vokoun na to doplaci