Czechtek 2004 a vy

Uz to nadeslo a ja se chystam zase na nejvetsi nelegalni techno party ve stredni evrope pro ty z vas co ta znate jenom z televize a cete se tam juknout

http://czechtek.freetekno.org/

See ya there ;o)
f u c k techno
Ne ze bych tam musel bejt, ale nevadi mi to. I kdyz Metal & HC & kytara rulez... :)
kdyby tam nebyly takový návaly... tyhle návaly jsou akorát tak na dvě veci. Když má někdo potřebu poslouchat techno, tak ať si to pustí u sebe doma do sluchátek a lehne si do postele / hopsá si ve svým bytě. tyhlety megapárty jsou akorát důkazem toho, jak je to škodlivý. a to neplatí jen o technu, to samý by se dělo i na jakékoliv jiné megapárty... prostě drogy, odpadky... z tohohle důvodu nenávidím davy cizích lidí, ať už jakékoliv a jakýchkoliv.
jinxx: Tak se tam treba uvidime:) Czechtek rulezzz!

btw. je tady jeste nekdo, kdo pojede na Czechtek? Docela by me zajimalo, kolik takovych se tady najde...
Czechtek sux
Ach jo, budem si muset vydělat víc peněz na výměnu bočních skel u auta...
segra tam jede
HiP - HOP rulezz
Techno SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
že by hudební flamewar? ;-)
HiP-HOP .. FŮŮJJJJ! Klasika a dechovka ruleZ :D
Michael Le: Ty provokatére! O takových věcech, jako je dechovka, se nežertuje....
tohle me privedlo na zajimavou myslenku: uz jste se nekdy setkali s technarem, systemakem, drumikarem apod., ze by psal na foru o dechovce "dechovka suxxx" nebo na metalovem foru "metal suxxx"? ja teda ne... ale mozna je to tim, ze tam nechodim, jen me to napadlo...
Jinak skončíš v pekle, kde do tebe budou šťouchat trombónem a celý den se před tebou budou natřásat dvě děvčata a dva buzíci v krojích a s idiotským výrazem na rtech ti budou prozpěvovat polku...
Elis: Dechovkáři mají fórum? To musí být nářez. Moderátorem je Jožka Černý....
http://mujweb.cz/www/k_n_d/

:-)
Joska Zíma rulezzzzzz :-)))
"Jste-li příznivcem dechovky, okamžitě opusťte tuto stránku, neboť zde nemáte co pohledávat a jste naším úhlavním nepřítelem!"

:-))))))))
Czechtek 2004 a já: nic, nejedu tam, neposlouchám to, nezajímá mě to, zakázat to

Czechtek 2004 a Kompost (resp. tvůrčí skupina Vesjolyje Kartinki): http://www.okoun.cz/boards/vesjolyje_kartinki_creative

Czechtek 2004 a papež: dosud nebyl ze zdravotních důvodů schopen se vyjádřit, stejně jako Czechtek 2003, Czechtek 2001, Czechtek 1939, Czechtek 1914 a celá série Czechtek 1415 až Czechtek 1450

dechovka? sux. je to furt tatáž hudba, vůbec se od sebe neliší jednotlivé písničky a navíc je to příliš přeplácaný a sytý.

;)
"neposlouchám to, nezajímá mě to, zakázat to" - to je dost spatna povaha, je to jako kdybych nemel rad koureni a rekl, aby to bylo zakazano
#lama: presne neco podobnyho jsem myslela...
Elis >> náhodou, asi před týdnem jsem na metalovém fóru viděla jednoho technofila, co tam pronášel dementní hlášky. Dali mu to sežrat... taky nepochopím, z jaké masochistické potřeby přijde člověk na stránku o něčem, co ho nebaví, a začne na to nadávat.
To je jednoduchý .. ve skutečnosti svého fyzického já nemůže pač je to nějakej zastrčínek tak to de vybít anonymě na net ... jednodcuhá pomoc je ignorace, tací tu sou byli a budou furt.
Vážná hudba ruleZzZzZ
ostatni SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx
"neposlouchám to, nezajímá mě to, zakázat to" >> S tim souhlasim
Rock, Hard rock, Alternative & Punk RuLeZzZzZ