Co udělat,aby mou stránku našli internetové vyhledavače

Jak mám dát vedět vyhledávacím robotům,jako např.Google,Seznam atd.,aby našli mou stránku.Kde mám napsat do zdrojového kodu v (index.html )klíčová slova,která pomohou identifikovat mou stránku.Asi jsem ůplně blbí.
Děkuji.
PSTZJPWCZ!

(pro neznalé - přečti si ten zku*nej jakpsatweb.cz)

1) meta tagy (content, keywords, viz pstzjpwcz)
2) najít nebožáky, kteří na tebe odkážou ;)
> Jak mám dát vedět vyhledávacím robotům,jako např.Google,Seznam
Huh? Seznam je vyhledavac?
<title>, <h1>, <h2>, <h3>, sémantické značky, velký podíl textového obsahu, prostě kvalitní web...
Mezi nejdulezitejsi patri URI a Title, na to davat pozor
#lama, rikej si co chces ty #lamo ale seznam neni tak spatnej na vyhledavani ceskych stranek, odmysli si reklamy etc. a...
Seznam je @!#$... Do katalogu jenom tehdy, když nevíš, co vlastně hledáš, a když už, tak určitě ne do Seznamáckého...
Pat: Seznam=katalog=hodne stara zalezitost
google, jyxo, zoohoo, morfeo apod.=fulltext=budoucnost
Seznam=hodně stará záležitost, kterou stále používá hodně BFU.

Podstatný je hlavně kvalitní textový obsah a několik vnějších odkazů na své stránky. Google, Jyxo a ostatní si pak dohledají zbytek. Podstatné je zbavit se framů a flashových navigací.
Seznam=jeden z nejnavštěvovanějších servrů na českám Internetu=potencionální zdroj návštěvnosti
Johny - Bohužel máš recht..:-(
Zaplatbuh za Seznam, z nej ke me prichazi cca 80% navstevniku... i kdyz uz se zacina pomaloucku prosazovat i google
zkuej jakpsatweb.cz -dost vostrý
Prďa: pokud je to skutečně lamáckej dotaz, tak je ostrost takové odpovědi (PSTZJPWCZ) naprosto přiměřená... jinak mám ten web rád a leccos jsem se z něj naučil ;)