Veselé historky

Máte nějakou veselou historku, kterou chcete zveřejnit. Napište ji sem.

mno já mám jednu takovou. . .
Ve třídě máme kluka jmenuje se David a asi ve třetí třídě si jednou půjčil o mý kamarádky Terezy čelenku, nasedil si ji na hlavu a prohlašoval že se jmenuje Davídka. Holky pak šly za učitelkou a řekly jí že máme nového žáka a že se jmenuje Davídka. Celá třída se tomu pak smála ještě týden i učitelku to pobavilo. Od té doby říkáme Davidovi "Davídka"
Můj přítel se po návratu z dovolené včera u oběda ptal jednoho svýho kolegy (nepozoroval na něm žádnou změnu opálením), kdy on pojede taky na dovolenou.
"Ty vole, dyť jsem se z ní vrátil předvčerejškem!"
"Jo? Aha, tak sorry no, seš pěkně opálenej. A v které vápence jsi byl?"
Ostatní kolegové se málem utopili v jídle a přítel jen tak tak unikl smrti...
"Ále kousek od Splitu..."
Normálně, my sme šli dva a ten prostřední upad....
meca: Kterému z těch dvou?
Historky? mám se tu rozhovořit o krutých hláškách, které produkuje jeden jistý srandovní profesor na chomutovský průmyslovce? chudák wz db, neměla si o to říkat... ta se asi složí.

Houzar: "Ty přes ty vlasy nevidíš"
Student: "Vidím"
Houzar: "Nevidíš"
Student: "Vidím"
Houzar: "Tak pojď k tabuli a uvidíš, že neuvidíš"

-

Houzar: "Tak tady Buza... ééé Krhounek (jméno jsem si vymyslel) nám to spočítá na tabuli"

-

Houzar: "Mikolášek... eee, Matoušek... eee, Mikolášek... kruci, kterej jste kterej? Mikolášek, změň si příjmení!"

-

otevřou se samy od sebe dveře do chodby (což dělá často průvan)
Houzar: "Ale čarodejnice jdou až večír!" a přikázal dveře zavřít


mno, mám pokračovat?
Houzar: "Jaké známe druhy materiálů dle jejich magnetických vlastností?"
Student: "Feromagnetické, diamagnetické a ... ... ..."
Houzar: "..."
Student: "..."
Houzar: "... ... Je to jeden stát v jižní Americe."
Student: "..."
Houzar: "... A není to Čína."
Student: "... ..."
Houzar: "PARAMAGNETICKÉ!"
Ještě! Ještě! Ještě!
Při noční cestě z nedávného pražského koncertu skupiny Metallica jsme se stavěli na pumpě na kafi. V klidu sedíme, popíjíme a klimbáme. Náhle se rozrazili dveře, dovnitř vtrhli 3 mladíci a jeden zahalekal na někoho za barem: "Nazdar, zvratku!"

Docela nás to pobavilo a naše noční rozloučení probíhalo v podobném duchu:-)
Nedávno jsem se v pozdně odpoledních hodinách kolébal lehce nejistým krokem k domovu, poté, co jsem do sebe předtím nasoukal několik kvalitně vychlazených chmelových dobrot. Stavil jsem se do trafiky, abych si koupil cigára. Přede mnou stál děda a sázel si sportku.

děda:".... a prosím, bez šance."
já: "Promiňte, že vám do toho kecám, ale jakou to má cenu sázet už předem bez šance...?"
děda: "?" [zmatený pohled]
prodavačka: "!" [lehce pobavený pohled]
já: "Lehké Petry, prosím..."
to hanyZ: tak to je dobry, takovýhle hlášky házíš fur?
simon: No, většinou, když jsem trochu lízlý. Jinak jsem dost plachý....
tak to sem na tom stejně. Ja když se namažu tak jsem schopnej ukecat cikána aby šel druhej den do práce ;+)
mi povidal kolega z prace.. ze jeho babicka bydli na vesnici a meli kraliky a psa jezevcika...a ze jednoho dne ten pes ty kraliky zakousnu a ze je ta babicka hazela vidlema do hnoje...no a jak tam bezel ten pes tak do nej bodla ty vidle a rekla ...kdyz si je zakous tak tam budes snima :-)))
albertino: Silná to žena ;-)) Nechtěl bych se ji dostat pod vidle...

simon: To by asi nedokázali ani ti největší antičtí rétoři, obávám se....
neboli to WIDLE ?
další veselá historka ze života....:

Kupovali jsme si s kámošem na Trafalgar Square u stánku kafe, relativně levné... Bylo v polystyrénovém kelímku s víčkem a brčkem, celkem divný způsob servírování kávy mimochodem... Jak jsem to držel v ruce, tak mě vůbec nenapadlo, jak to může být horké, polystyren izoluje. A tak se kámoš napil a vyprskl a já se napil zhruba ve stejnou chvilku, mohutně jsem nasál a udělal to samé... No, opařený jazyk jsem měl asi týden a ještě jsme vypadali jak dva kreténi...:-)))
Připadat si jako kretén v Londýně? To jste se asi cítili hodně blbě.
Kit: No, hlavně jsme tak vypadali. Co se týče mých pocitů, cítil jsem se hlavně opařený...;-)
>> Prďa (---.myto.cz)
ze by zase Niky? :-D

btw meli ste mu radeji rikat davidoffka..
<HTML>Muj kamarad ma smulu kterou dedi po generace ale nejvic to zatim odnesla jeho babicka, chybi ji 3 prsty na prave ruce... rezala drevo na pile, nedavala moc pozor, ruka ji sjela a urizlo ji to 2 prsty pricemz v tom zmatku je chtela chytit a urizla si 3ti !
Muj kamarad (jeji vnuk) je na tom taky dobre, pri hazene chytal balon a zlomil si vsech 10prstu naraz!
maji to jako rodinne prokleti :)</HTML>
Richard >> to by stálo za zfilmování, byla by to kvalitní splatterová komedie. Tvůj kamarád by mohl na autorských právech vydělat slušný balík :-)