Design

Co ríkate na design?

www.vywestr.com
co me depta je, ze v IE sou ty obrazky trosku posunuty dolu
No nic moc - jak dlouho ti to trvalo? - typuju tak 15 až 20 min a to i s pauzou na kafe...
P.S.
Příště až budeš chtít psát texty rukou, tak si pořiď tablet...
no... nechtel sem tam moc grafiky... a je to muj prvni web v css layoutu.


Hele nevite co s timhle?
:
#menu a {
font-size: 12px;
font-weight: bold;
margin: 5px;
width: 120px;
background-color: #FFEAB0;
color: #000000;
border: solid 1px #000000;
text-align: center;
}

v IE se mi to zobrazuje bezvadne, ale v Mozille nemaji vubec vliv margin, width. a height.
Jo jenom... maj to bejt tlacitka v menu. :)
desne mi to vrta hlavou.
Mm, nevidím v tom zdrojáku na webu žádný odkaz, takže střílím od boku, ale není to tím, že <a> je inline prvek a tudíž pro něj nemá mít třeba height žádnou váhu? Hádám, že kdybys mu nastavil display:block nebo třeba list-item, mělo by to jít.

(btw, neurčuj velikost písma v px. Chudák špatně vidící uživatel IE si to pak nemůže zvětšit podle chuti.)
jo ale ja to menu nechi pod sebe, ale vedle sebe.
block funguje, ale je to pod sebou :(

sem tam ty odkazy dal
Freya ma pravdu. Ale zkus se podivat sem http://www.wellstyled.com/css-inline-blocks.html
Stačí dát float:left ....
tak sem dal to float: left a position:relative left:130px.....

a jeste sem to musel hacknout pro MSIE.
A nebo místo těch 130 px si to moch zarovna na střed...
jo a jak? kdyz dam do divu align tak to nejde...
proc by neslo? text-align: center
jo jenze jakmile je tam float: left tak na text-align ma vliv jenom pozice textu v tom tlacitku.
Musíš tam ještě dát margin:0px auto
heh... na muj email... webamster@mihax.com mi prisli registracni udaje na tu tvoji novou domenu: bezeselemovaci-rucovicky.wz.cz

Mas je? Jestli ne tak ti je poslu.
HackerXXX:: to mi řekni, kde bereš prachy na ty domény. Nejsou sice tak drahý, ale máš 2 :))
HackerXXX >> Nemám... ale nechci je... jelsi tu doménu někdo chce, tak mě napište... alebo já to vypustim do éteru...

jméno: bezeselemovaci-rucovicky.wz.cz
heslo: jmeno

... chtěl jsem se zúčasnit ( jen tak pro srandu králiků ) , ale nemá cenu s tim trávit vteřiny, když se přihlásil i Pixy...
Pixy se nepřihlásil, Pixy to bojkotuje. Tady: http://www.pixy.cz/blogg/clanky/bezeselemovaci-rucovicky.html
...a já odkazuju. Nemám ráda spamování.

Ale musím říct, že vzhleden k aktuálnosti bude doména bezeselemovaci-rucovicky.wz.cz bezesporu atraktivní.
No jo.... mně stejně připadá jako že se účastní...

To jo... že bych jí skusil prodat :-D
Ty krásko... je toho celej internet... a Freyo, Jiři Bureš si taky myslí, že se Pixy přihlásil.... http://blog.converter.cz/index.php?m=200408#573
Vypadá to, že v téhle legraci je mezi "účastní" a "přihlásil" značný rozdíl.

Ovšemže zatáhnout se do toho nechali skoro všichni. Pixy, Yuhů, Jiří Bureš, Jan Bien, Selda a třeba taky moje maličkost.
Když se ale někdo přihlásil, znamená to, že se registroval a má u sebe obrázek a link Roberta Němce.
Nijak jsem se potom nepídila, ale takovou stránku jsem dneska neviděla nejspíš ani jednu... A kdo to neudělal, o žádný foťák či co nesoutěží.

Pixy jim chce akorát překazit tu hořkou srandu plnou zpětných odkazů na pořadatele. Nepřihlásil se. A předpokládám, že výhercem bude vyhlášen první registrovaný soutěžící, který skončí za Pixym.

Takže máš pořád velmi slušnou šanci ;-)
Já taky chtěl nejdřív udělat stránku, ale místo toho taky udělám něco podobnýho...

Ale uznejte, je to dobrej mazec, jak se teďka všude něco děje a mluví se o tom všude...
já nechápu pixyho, proč se nepřihlásí, když má jistou výhru. chápu, že mu ta soutěž nepřipadá sympatická, ale dostat foťák zadarmo a legálně, kdo by nechtěl...